cd30 mp3 Yol bilgisayarı ve Kumanda Sorunu

bycream

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaslar ;

Aracimda Cd30 Mp3 calar ve aynı zamanda gerekli bilgileri veren bir ekran var astralarda oldugu gibi.

Benim sormak istedigim ise su : direksiyonun sol yanında yer alan butonlarla bilindigi uzere hem bilgisayar hemde radyo ve cd kontrol edilebiliniyor.

Bende soyle bir sorun var,, arac bilgi ekranini her sekilde kontrol edebiliyorum fakat radyo ve cd calar yada mp3 her neye o ekrana gelince ok tuslari hic bir sekilde islemiyor. yani ne kanal arayabiliyorum nede sarkiyi degisebiliyorum. ama teybin uzerinden sorunsuz halloluyor. araci yeni aldim o yuzden ben becerememis olabilirim diye dusunnerekten kullanan arkadaslara bu durumu yasadinizmi yada bunla alakali diyecek bir seyiniz varmi diye sormak istiyorum.

Ayriyetten dereceside calismiyor sadece F yazip kaliyor. ama hic bir sekilde calismiyor. ilgincccc

selamlar ve acil cevaplar :)

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç garantideyse götür toroslara baksınlar...benim zamanında (9-10 sene evvel) kötü bir servisti umarım şimdi düzelmiştir..
ha değilse o zaman yardımcı olmaya çalışalım..
Bu forumdaki herkes kendi çapında opel teyp uzmanıdır.. :) Daha doğru yer bulamassın..

bycream

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok kıtapcıgını okudgum servıslık bır durumu yokmus. Yol bılgısayarı olan araclardao butonlar maalesef cd ve radyoda calısmaz hale gelıyormus yol bılgısayarı yoksa normal calısıyormus... ılgınc yanı