Cdti aracım için görüş ve önerileriniz

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
coRSac' Alıntı:
Eğer ön ızgara almayı düşünüyorsan ebayda ki shoplardan getirelim bende alacağım belki fiyatta anlasılabilir 2 tane olunca ayrıca kargoyu ortak çekeriz.

corsac nasıl bi ızgara bu dedigin resmi mesmi yokmu biliyosun alt tamam üste uygun bişiy arıyorum uygun fiyata iyi bişiy:good:

Bule

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1. Benim camlarımda Ziebart'tan çıkma, ve Ziebart'tan şaşma derim ben. Adamların işçiliği olsun, verdikleri güven olsun veya filmlerinin kalitesi olsun hepsi 10 numara. Ama yaptıracaksan 3 numara yaptır veya full 2 yaptırıp ön camada 1 veya 2 numara film koydur. Yoksa diğer türlü çok açık kalıyor.

2. Body kit işi bence çok uç bir nokta. Hani arabada herşeyi bitireceksinki body kit gelicek sonra. Bence yaptırma. İlk olarak arabandaki plastik çıtaları, kolları gövde rengine boyatarak başlayabilirsin. Arkaya koyduracağın ince bir çıta ile araban yeterli sportif ve sade görünüme kavuşabilir.

3. Eğer jantların 15" olucaksa 50 yanak kafi incelikte, 16" yapıcaksan bunun 45 yanağa yolu var derim.

4. Çok denedim, olmuyor kardeşim. :(

5. Motor işine hiç girmedim. Girenler gayet memnun fakat çok korkuyorum ben. Serviste farkedildiği taktirde garanti düşüyor falan. Bin tane zamazingo. Tabi senin seçimin, hızlı bir Corsa neden olmasın?

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
coRSac' Alıntı:
Eğer ön ızgara almayı düşünüyorsan ebayda ki shoplardan getirelim bende alacağım belki fiyatta anlasılabilir 2 tane olunca ayrıca kargoyu ortak çekeriz.
resmi var mı arkadaşım fiyat nedir eğer hoş bişeyse bende ortak olurum sizee isterim ön ızgara logo iptali dimii ön ızgara bahsettiğiniz konu

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu vectra modeli için ama tasarımı aynı fiyatı 165 euro idi,

Diğeri ise steinmetz modelinin irmscher armalı olanı onun fiyatıda 130 euro

Steinmetz in fiyatı ise bu civarda ayrıca 30 euroda kargo var ..

Adam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sağol Bule. Ziebart kesin zaten ama fırsat bulup arabayı bırakamadım. Arabam cosmo donanımlı, yani çıtalar kollar vs gövde renginde. Lastik konusunu hala düşünüyorum. 15 lik orjinal Jantlardan memnunum ama 50 yanak konusunda herkes birşeyler söylüyor. Bodykit zaten ön arka ve tavan altı. Yan marşpiyeller fabrika çıkışından var sadece onu boyatacağım. ön arka tavan spoylerle beraber ızgara v egsoz için steinmetz 2 bin € civarında rakam çıkarıyor bu yüzden biraz daha bekleyeceğim veya sanayide fiber bakacam.