cdti geç çalışma

kaytun_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende astra cdtri var..bu aracın sabahları geç çalışmasından dolayı...epeydir sıkıntı çekiordum..

aracımın marş motoru arızalı olduğunu GM kabul etti. sonunda hele şükür..yeni motor sarım sayısı fazla olan bir motormuş .. inanırmısınız. bu sabah 5,20 de kjalktım termometre 4 derece idi..kızdırmayı bile beklemden çalışdırdım nasıl die..kızdırma 1 snden az yandı..yaklaşık

ve araba 1 sn'den az bir sürede marş aldı bu arabaya inanamadım

eski marş motorunun tak tuk sesi gitmiş. yerine. .vızzzzzzzzzzzuuvv die bir sesle çalışan marş motoru takmışlar:D :D :)

ey sorunlu astra cdti sahipleri!!!

Gm'yi arayın başlarına üşüşün...

fcuhadar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sorununun çözülmesi güzel..İnşallah başka sorun yaşamazsın..

fellatore

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun...
bu degişimin belgesindeki verileri, hangi model ve de ozellikteki motorun takıldıgını yazarsan ben de servisin başının etini yiyecem hazır garantisi varken ben de kurtulayım bu mevzudan
degiştirdigin servisin deadını verirsen bel ki örnek teşkil etmesi için yaralı olur

kaytun_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı adnda el freni körüğüde yalama oldu ona garanti vermediler..neyse şu marş belasından kurtuldum ya çok şükür..

Servis bana aracımın bir gece soğukta bırakıp..sabah beraber çalıştıracağımı söyledi. bende buna itiraz ettim. Çünkü çalışmassa bakarız politikasını saçma buldum .GM' izmiri aradım ...GM'deki bayana servisin bana bu çözüm yöntemini söyledim ve bunun mantıksız olduğunu anlatmaya çalıştım, kendisine daha bilimsel bir yolu olmalı dedim ... bilgisayara bağlanabilir..ne bileyim bir cihaz olabilir. falan filan..bunu kabul etmiyeceğimi söyledim..

marş motorunun sorunlu olduğunu sikayetvar sitesinden öğrendim, birde bu sitede de yazıordu..Gm'deki bayana bir güzel anlattım ..bayanda sağ olsun benimle çok ilgilendi.. sonuçta 2 haftada iş çözüldü.. 3 saatte de servis taktı motoru..şimdi yeni motor süper..arabaya sanki benzinli motor takmışım gibi...Açıkcası moralim düzeldi..

yanımda yok..servis belgesi..ama opel odaktan aldım ben arabayı.yarın yazarım..ne özelikte olduğunu. motorun

Son düzenleme:

az_ti_layk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valaha arkadaşım aynı sorun bendede var ben de aradım aracıda yeni aldım acıkcası benim aldığım adam deyiştirmiş garantiden marş motorunu ama :(:(:( halen geç çalışıyorr agaa sende iyi şans varmış yavvv valahii biz sürünüyoz dahaa