ÇekİŞte dÜŞme

ahmet_sahin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyİ gÜnler herkese
1998 model astra g sahİbİyİm. Aracimda su eksİltme vardi ustaya gÖtÜrdÜm Üst kapak contasi aŞinmiŞ dedİ suyunu kontrol ederek sÜrmeye devam edebİlİrsİn dedİ devam ettİm 4 5 ay hİÇ sikintisi olmadi geÇen ay bİrden araba yokuŞ yukari gİderken boĞulmaya baŞladi gaz yemez oldu.tekrar ustaya gÖtÜrdÜm conta deĞİŞecek dedİ tmm dedm motoru aÇinÇa pİstonlar da bİtİk dedİ onuda deĞİŞtİk arabayi topladi ÇekİŞİn deĞİŞmedİĞİnİ fark ettİler egr valfİnİ deĞİŞtİrdİler bujİlerİ deĞİŞtİrdİler gaz kelebeĞİnİ deĞİŞtİler bana gÖre hala sikinti vardi 5 km gİtmeden araba fan ÇaliŞtirmaya baŞliyor tekrar gÖtÜrdÜm egsoz dedİ egsoz sİstemİnİ Önden arkaya deĞİŞtİm gaz ayarinda sikinti var dedİ gaz ayarini yaptirdim sorun hala devam edİyor ateŞleme bobİnİ dedİ yenİsİnİ taktİ yİne ayni devam en son enjektÖrler dedİ bugÜn ona da baktik orada da bİr sikinti yok Şİmdİ de arabanin beynİnde dİyor ne yapmaliyim yardimci olurmusunuz

daynaft

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Usta ni değiştir bence aracı a dan Z ye sifirla misin hala hatayi bulamıyorsa ustada sorun var opel arabasinda tahmini arıza çözülmez ufak bi sensör yada Valf arızası ndan dolayi araç çekiş den düşer bir çok sebebi var Tofaş ustası sanırım senin ustan

ugur20

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eksantrik mili sensörü arızalanmış kardesım devirden düşüyosa eğer

serseri50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı

aynı şekilde sorunların birebir aynısı bende de oldu çekişten düştü son gazda bayırlarda 100 le cıkarken yavaş yavaş düşmeye başlıyor boğulma oluyor gibi sanki 4 tane ayrı ayrı usta sente ayarı yaptı (bobin egr oksijen ) hariç aklına ve gördüğün göremediğin ne kadar sensör varsa değiştirdim düzelmedi .arıza lambası yakmıyordu çünkü.bugun kayseride bir ustaya gittim bakar bakmaz bu aracın sentesi bozuk dedi 30 dk uğraştı sente ayarı yaptı MAŞALLAH TAŞ GİBİ .aklında bulunsun..

naci üzer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım geçmiş olsun, inşallah sorunu gidermişsindir en son yazan arkadaşların dediklerine katılıyorum, en önemlisi iyi araştırıp servis ve usta bulmak arabayı yenilemek önemli değil işin ehli önemli tekrar geçmiş olsun, saygılar..

ahmet_sahin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araci servİste yaptirdim basİt usta deĞİl yarina randevu verdİ yarin gÖtÜrecem bakalim ne yapacaklar Çok merak edİyorum :)

lyolcul

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O kadar parça değiştirip arızayı hala bulamadı ise gerçekten usta sıkıntılı.Yazık bi sürü masraf.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi