centrafuse hakkında bilgisi olan varmı?

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracıma carputer kuracağım malzemelerin siparişini verdim. gelene kadar laptopuma centrafuse 2.1 i kurdum. öğreneyim kullanmayı ne özellikleri var filan diye.
öncelikle türkiye haritasını ekleyemiyorum.
telefonu aktif edemedim.
şuan sıkıntılarım bunlar kullanan yada nasıl yapacağımı bilen varsa yardım edebilirmi

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
konuya yazarsan konuyu açan arkadaş yardımcı olabilir diye söyledim ;)

isine_gelirse

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tr haritasini bilmem ama telefon icin BlueSoleil.6.2.227.10 kurdugunda sorun cözülecektir

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o da aklıma geldi sordum ama kullanmayı bırakmış unuttum diyor. sonunda kendim bi program yazacağım olacağı o :mad: sinir oldum

unuttum değil arkadaşım elimden gelen yardımı yapdım sana centrafuse 3.0 yeni versiyonun indirme linklerini yolladım istedin diye kendi haritası zaten çok kötü ona igo falan dışardan menüden tanıtıcaksın o kadar basit özellikler kısmında dışardan menü tanıtma vardı ordan programı tanıtıcaksın program tuşuna igo falan yaz centrafuse açıldımı menüde igo tuşu çıkar o tuşa basdınmı centrafuse frame şeklinde kendi içinde o programı açar..

thewishmaster

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Centrafuse da Türkiye haritası açmak için Detonator türkiye haritsını indirip centrafuse klasörü içine ( şu berlin ny klasörlerinin olduğu yere klasör olarak yapıştırıyoruz. Sonra centafuse ayarlarından harita olarak türkiye yi seçiyoruz. GPS alıcı ayarlarımız da doğu bir şekilde yapıldıysa navigasyon sekmesine tıklayınca harita bulunduğunuz konumu gösterir şekilde açılıyorçş