Çift mühürlü app plaka yapacak yer aranıyor...

fastest89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dewilking08 nickkli üye çift mühürlü app yapacak yer arıyor,araba bahçeli evlere bağlı bilen yada yaptıran bir arkadaş varsa bir yardımcı olabilir mi?

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çift mühürlü olunca polis ceza kesmiyormu?sonuçta sahteye giriyor???

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çift mühür olunca polis bişi diyemez.ruhsatta plakanın yanlış olmadıığı da belli.araba bahçelievlere kayıtlı olduğndan bilen bilir caddebostandan bahçeliewlere gitmek tam bir işkence.deniz otobüsü desen elde plakayla bakırköy çarşıda yürümekk zor olur.bahar zamannda yaptıım kaza nedeniyle özellikle de ön plakam çok kötü bir halde.harf we sayılar belli ama tabanda hasara bağlı siyah siyah şeritler war.istanbul içinde sahildeki gezici ekiplerin başımı ağrıtmayacağı plaka yapabilen ya da yapabilen bi yer bilen war mı.alternatif yollara da açığım tabe.tek mühür ya da mühürsüz haricinde.fastest89 sağolasın yaa derse yetişmek için konuyu sana açtırdık ama yine de yetişemedk:D ...

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi de ispanyol plaka diye bişi var o nedir.örnek bir foto varsa rica ediyim.bir sürü app konusu var ama çoğu sonuçsuz kalmış....

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir hurafedir gidiyor...
bendaha görmedim cift mühürlü app plaka...

haa mühürüde kendisi vuruyorsa plakacı ona bişey diyemem.
ama alenen sahte.
sahteciliktende hapise giremem.
bir nevi resmi evraktır cünkü plaka....
o plaka emniyete girsede, mühürlensedei mühürleyen adam yok ben mühürlemedim derse cezaya mahkumsunuz arkadaşlar...
cünkü adamların böyle bir yetkisi yok...
kimseyede bişey ispat edemezsiniz...

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o zaman illa ki bu iş için emniyet müdürlüğüne gitmek mi gerekiyor.emniyet müdürlüğünde yeni plaka istiyorum dersem koyu ve büyük puntolu plaka werirler mi yoksa şu yeni ucu kırık plaka mı veriyorlar.ayrıca ruhsat sahibi babam.yeni plaka için ruhsat sahibinin de gelmesi gerekir mi sonuçta birinci dereceden kan bağı var...

Cartersbjk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.forzabesiktas.com
benim plaka çift mühürlü APP ayrıca yok öle ispanyol falan onlar şehir hurafesi:)

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ispanyol plaka diye bahsedenler çıkıyor başka sitelerden de o yüzden sordum burada bilen war mı.çift mühürlü mü.nerede kaça yaptırdın ve şuana kadar ekiplerle başınız ağrıdı mı.özellikle bebek çıkışındaki ekipler çok...oluyor.kusura bakmayın ama cidden öleler...

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ispanyol plaka diye bahsedenler çıkıyor başka sitelerden de o yüzden sordum burada bilen war mı.çift mühürlü mü.nerede kaça yaptırdın ve şuana kadar ekiplerle başınız ağrıdı mı.özellikle bebek çıkışındaki ekipler çok...oluyor.kusura bakmayın ama cidden öleler...

ewet ewet bu soruların cevabını bende istiyorum ayrıca ispanyol plaka dedikleri ince karakter kullanılar sağında solunda kesik harfler olan plakalar herhalde