çift teyp

emrahaydemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ıcınızden elbet yapan vardır .bende crd 400 kaset calar ve cdr 500 cd calar teyp var arbamda cdr 500 cd calar takılı kilima dugmesının altındakı boş yuvaya da cdr 400 kaset caları takmak ıstıyorum aydına gıtıgımde bı opelde gormuştum ama o trıdend marka teyp takmişti.aklıma takılan şu 2 teyp de opelın orjinal teybı 2 sıde kod soruyo kodları var elımde ama araba ya 2 sınıde takınca kodu araca yukleyebılırmıyız yoksa olmama gıbı bi ihtimal varmı.anlayan arkadaşların yazılarını beklıyorum

emrahaydemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güncel

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oluyor ama uygun soketler temin edilmeli bağlaması kolayda işi bilen bi opel ustası lazım

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
Ben şahsen biraz zor olduğunu düşünüyorum. takmak istediğin her iki teypte de ekran yok. ekranlı bir teyple gyet kolay yapılır

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zevkler tartışılmaz ama neden iki teyp birden istiyorsun.bence ikisinide sat al bir mp-3 çalar özelliklede usb girişli...

faithless1905

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence immobilizer den dolayı sıkıntı olabilir ama mesela cd çaların çalışırken diğer kaset çaların ışıkları yana biliyor benim astra öyle idi sony mp3 çalar almıştım onu klimanın altına takdırdım orjinalin de elletmedim ama üzerindeki ışıklar yanıyordu...

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Olur
Orjinal teybin ses ve ekran kablolarını kesip röleden geçimen gerekiyor.
Altakı teybin remote system çıkışından rölelerin beslemesini vereceksin.
Altaki teybi açtığında röle çekerek ekranı ve hoparlörleri altaki teybe yönlendirecek.
Yapacağın şey bu.
Ama bu saaten sonra kaset dinleyecepğini sanmıyorum
O yüzden çokta gerekli bi düzenek olmayacak.

emrahaydemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olur
Orjinal teybin ses ve ekran kablolarını kesip röleden geçimen gerekiyor.
Altakı teybin remote system çıkışından rölelerin beslemesini vereceksin.
Altaki teybi açtığında röle çekerek ekranı ve hoparlörleri altaki teybe yönlendirecek.
Yapacağın şey bu.
Ama bu saaten sonra kaset dinleyecepğini sanmıyorum
O yüzden çokta gerekli bi düzenek olmayacak.

bılıyorum sacma geldı abı sana ama arabayı ılk aldıgımda arabaya dırek avt ım-966t ıctencıkmalı dokunmatık teyp aldım taktım hemem 1000 ytl para saydım cok buyuk hevesle taktım ama 3 gun sonra camı ındırdıler teybı alıp gıttıler lahnet ettım ogjınalınden başka takmam dedım artık 10 ay taksıdını odedım bıde.almanyadan bi mp 5 gelıcek bana dokunmatık ekranlı 16 gb lık fılm yuklerım muzık yuklerım video kılıp fılan eve gıderkende koyarım cebıme cıkarım calınma gıbı bı şey gelmez başıma mp 5 i arabama baglaya bılmem ıcın aux gırışının olması lazım gercı sen nasıl olucagını anlatmişsin forumda ama tebın ıcını acmak ıstemıyorum bu kablolu kasetler oluyo ıpotlara takılan aux gırışını ole yapıcam kasetcaları takmayı buyuzden ıstıyorum o yuzden actım konuyu ama cd calarımda olsun arabada :D