Çıkarım Senle Her Yola ;)

opelciyim58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun gene yakıyosun :)

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel dilekleriniz için tesekkürler

BaYRaM12

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle hayırlı olsun abi de birsey dikkatimi cekti resmlerin birinde plakanın sonu 777 diğerlerinde 793 bu nasıl oldu onu merak ettm :))

EnjoY34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şehiriçi tüketim için normal gibi.Çok fazla deyince merak ettim şimdi , acaba corsacılar astracılar felan ne kadar yakıyor ortalama ?

Bende de corolla d4d var ama uzun yol ağırlıklı kullanıyorum ve bastığım - basmadığım zamanlar pek belirli olmuyor o yüzden mukayese edemiyorum .

Buğra hayırlı olsun.güzel bir seçim.Önceleri pek farkına varmıyorsun ama biraz kullandıktan sonra bağımlısı olmuşsun gibi hissedeceksin.
GT ile kıyaslamak zaten mümkün değil.Her ikiside farklı araçlar.

corsa ile g.puntonun motoru aynı 1.3 90hp dizel. benim şu andaki ortalamam 5.1 . astradaki ortalamamda 7.2

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle hayırlı olsun abi de birsey dikkatimi cekti resmlerin birinde plakanın sonu 777 diğerlerinde 793 bu nasıl oldu onu merak ettm :))

photoshop plakalar.
paintten siyaha boyamak yerine rakamı harfi değiştiriyorum böylece kötü bir görüntü oluşmuyor

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa ile g.puntonun motoru aynı 1.3 90hp dizel. benim şu andaki ortalamam 5.1 . astradaki ortalamamda 7.2

Punto dizeller hakikaten kokluyor.Denilenlere göre en az yakan dizel.
Ama d4d te çok değil gibi.Yani dediğim gibi ben uzun yol çok gittiğim için kıstas yapamıyorum ama megane dizellerin felan daha az yaktığını biliyorum.
Bende şu an ortalama 6 lt.

Terror_Squad

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
@alper
sizin forumdayım zaten ilk siparişi benzinli vermiştik dizelmi alsam diye ordan fikir aldım saolsunlar

@burak
plakalık iptalini ilk bi kaç sene düşünmüyorum bizim buralarda park ederken vura vura ederler, bunda plaka baya dısta biri vurunca çatur çutur ediyor sesten korkup duruyolar:)

ayrıca hepinize çok tesekkür ederim hepimize kazasız belasız sürüşler

Yazık o arabaya çıkar geceleri eve o zaman... :D Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin