Çıkma Lastik nereye satılır..

kullaniciadi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbul-avr. yakasında çıkma lastik satabilecegim bi yer varmi .sıfır aractan cıkarilan lastikler varda

astragsi_vb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardes koy pazar yerıne forumda satarsın herhalde bide ebatları markası fiyatını yazarsın bide bi foto koyarsın tamamdır

tarikc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bana bi tane lazim aslinda,
michelin energy 195 60 15 ebatlarinda..

tarikc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astragsi_vb' Alıntı:
kardes daha once soleseydın ya stpnem sıfırdı 195 60 15 ti michelin energy bedavaya werırdım taklalı arabada gitti :(

tam isime yararmis görüyormusun,benim energylerin birinde balon varda,
suanda kis lastiklerini kullandigimdan sorun olmuyor ancak geri onlari taktigimda bitane lastige ihtiyacim olacak...
saglik olsun ne diyelim,yinede eksik olma dostum teklifin icin :)

sismik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım lastikçiye satarsan hurda fiyatına gider en iyisi forumda satışa çıkar hiç olmazsa daha iyi fiyata ve kullanıcıya gider.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ama hurda lastigin kargo parasıda en az lastikler kadar tutar .bunu da göz önüne alın bence.aynı sehire giderse sorun yok ama

mafia

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeş, geçen sene ben de ebadı 195/65/15 5000 km deki Michelin Energy lerimden birini yardım. Kalan 3 lastiği de aynı desen lastik bulamadığım için değiştirmek istedim. Üç lastiğe toplamda 50 YTL para verdiler, artıbu lastik genelde orta sınıf üstü araçlarda kullanılıyor, kimse de kolay kolay çıkma almaz dediler diye en az 10 yer dolaştım. Zaten 10 YTL benzin yakmışımdır.
Demem o ki eğer depon, kapalı garajın falan varsa, sakla samanı, gelir zamanı. Ya da hayrına sevabına birine ver, en azından dua alırsın. Bi de 4 sıfır lastiği 70-80 YTL ye verdim diye için yanmaz.