Civic istemeli miyim ?

yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
civic e binmişliğim yok o yüzden ses,performans gibi durumları göz önünde bulunduramam şu an ama tipine bitiyorum...sedan ve sportiflik aradıgım şey bu sanırım :)
aslında ön tarafı vectra ile benzemiyor değil

hocam sen kararını vermişssin sana söylenecek tek şey hayırlı olsun

yusuf
özcan

yigit100

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi bırak civic i falan yaa asıl seni civic e sürükleyen yakıt mı?:):)bence vectra değiiişlmez civic e

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence yeni Civic'lerin ön kısmı çok kısa olmuş. Araç geneline bakıldığında dengesiz duruyor. Arkadan görünüşü benim de çok hoşuma gidiyor, ACURA RSX'den alıntı yapmışlar azıcık...İçi, göstergeleri falan hoş da göstermelik gibi geliyor bana. Zamanında Tempra-Tipo çok sattı bu göstergeler sayesinde. Uç bir örnek oldu ama benzerlik var...Gökhan arkadaşımızın dediği gibi Honda Accord desen hiç düşünmeden tamam derim. Her yönüyle güzel tasarlanmış. Ama Civic deyince sadece insanı rahatsız edecek derecede parlak olan xenon farları geliyor aklıma, bir de önü çok kısa :) Bunlar bir tarafa kıyasladığın arabada Vectra C2, pes diyorum. Aracının kıymetini bil bence, bırak Honda Civic'e bakmayı, onlar sana baksın....

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok yok, fotograflarına tekrar baktımda, yandan bakınca gerçekten çirkin bir araba civic....

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence yeni Civic'lerin ön kısmı çok kısa olmuş. Araç geneline bakıldığında dengesiz duruyor. Arkadan görünüşü benim de çok hoşuma gidiyor, ACURA RSX'den alıntı yapmışlar azıcık...İçi, göstergeleri falan hoş da göstermelik gibi geliyor bana. Zamanında Tempra-Tipo çok sattı bu göstergeler sayesinde. Uç bir örnek oldu ama benzerlik var...Gökhan arkadaşımızın dediği gibi Honda Accord desen hiç düşünmeden tamam derim. Her yönüyle güzel tasarlanmış. Ama Civic deyince sadece insanı rahatsız edecek derecede parlak olan xenon farları geliyor aklıma, bir de önü çok kısa :) Bunlar bir tarafa kıyasladığın arabada Vectra C2, pes diyorum. Aracının kıymetini bil bence, bırak Honda Civic'e bakmayı, onlar sana baksın....

budur:good: :good: :good: orantısız bi araba bence ayrıca iç konsoldaki vites el freni ve hız göstergesi kombinasyonu felaket bence

alper_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectrayla kıyaslamam bile. göstermiş olduğunuz resimlerdeki civic oynanmış bayağı.vectrada da bişeyler yapsanız bence civic e bakmazsınız bile.tabi bu sadece benim görüşüm.civic kötü araba demiyorum karşısındaki rakibi vectra sadece :)

Buraq

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectranda tüp var mı ???

vectrada tüp yok
anti-lpgyim ben :)

hocam sen kararını vermişssin sana söylenecek tek şey hayırlı olsun

yusuf
özcan

valla benim karar vermem bisey değiştirmiyor olayın maddi kısmı var bir de :)

abi bırak civic i falan yaa asıl seni civic e sürükleyen yakıt mı?:):)bence vectra değiiişlmez civic e

araba fena yakmıyor ama cokta rahatsız değilim masrafa sokup vergiden düsüyoruz diye kandırıyorum kendimi :)

serkan_2120

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sana şöle eöyleyim yeni civic kullanmış biri olarak o araçta bir yağmur sesi bir de yol sesinden durulmaz gaz pedalı çok serttir başka araça binince acayip hissediyon kendini performans ve yakıtta vectradan iyidir ama konfordan ve donanımdana yana vectraya yanaşamaz bile bence tercih senin konfordan ve donanımdan vaz geçersen al

KuTLuHaN06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Param olsa cıvıc alırdım elegance 1.6 125 bg cok guzel arac cok hosuma gıdıor benımde ama gostergede 100 200 260 fln yazan yer yok galıba yadırgadım sadece dewır kısmı war dı vectramı cıvıc mı bence cıvıc babamda vectra war cok buyuk kufurler edıor servıs + ıcındekı sesler :D bana araba alıcak olursak gıne opel :D:D