Çizikler(acill)

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim anlamadığım arabayı boyatınca değeri niye düşer bunu hala anlamaış değilim daha ne istiyosun işte...kazalı olduğunu anlamak içinse daha başka yöntemlerde var

marslan78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence fotoğraf makinen varsa çek fotoğrafını boyat. Birde boyattığın yerden bir evrak verirler sanırım. o evrağı saklarsın satacağın zaman gösterirsin.

Berat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bütün yorumlar için teşşekkur ederim.Sanırım pazartesi ilk işim randevuyu iptal ettirmek olacak:)Bu arada bugun küçük çaplı bi kaza yaptım.Her zaman döndüğüm bi köşe başına yangın söndürücü gbi bi vana koymuşlar.Tabi benimde haberim olmdığı için geniş geniş dönüyodumki küttt diye bi ses geldi.İnip baktığımda ön tampon tamamen siyah ve zedelenmişti.Allah'tan arkadaşın arabada pasta vardı da 2 saatlik bi uğraştan sonra tamamen kayboldu siyahlıklar.Zedeleride rütuş boyasıyla hallettim çok şükür

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun sevindim önemli birşey olmadığına ...

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence boyatma öyle kalsın üstüne bi rütüş yaptır gözüne batmasın,satarken millet ne hikayeler uydurur,bu airbagleri patlatmıstı,şaseden girmiş falan filan..

tahtaravalli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynı şekilde bendede var aynı dert bende öğretmenim araba rengim beyaz oldugu için çok fazla belli olmuyo ama yinede can sıkıcı

ogretmen82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
peki hangi kasko şirketi hocam sizinki. bende anadolu sigortadan kaskolattım. aradım arabamda çizikler var hasarsızlık indirimini bozmadan yapıyormuşsunuz dedim. biraz işi yokuşa sürdüler. yok bilmem kaç cm yi geçmemesi lazım mış çizikler. falan filan. bendeki çizik 30 cm var.

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Evet Anadolu Sigorta nın Oto King ile anlaşması var ama gittiğimde bin dereden su getirdiler ... :mad:

Berat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Santimetre olayı doğrudur arkadaşlar.Bildiğim kadarıyla 12-15 cm arasında olmalı çizikler.Benimkiler küçük olduğu için hiç ilgilenmedim o kunuyla

ozcivelek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet Anadolu Sigorta nın Oto King ile anlaşması var ama gittiğimde bin dereden su getirdiler ... :mad:

Arkadaşım sigorta şirketine bindereden su getirdiklerini bildir gereğini yapar sigorta şirketi,sonuçta bedava yapmıyorlar hayret bişey müşteri memnun değilse sigorta şirketinin bunu bilmesi lazım gerekirse başka yerle anlaşma yaparlar,anlaşma yapmak için yüzlerce firma var sırada auto king de bulmuşta bunuyor valla,en iyi hizmet için memnuniyetsizliklerinizi muhakkak ilgili birimlere bildiriniz.