çizilen boyaya yapılacak

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sonax boya kalemleri şimdi yanından geliyorum bauhaus da var çeşit çeşit

S

selocan77

Bilgi Girilmemiş
Sanırım dediğin şeyi buldum. Presto Pro pen die birşey birde Quixx die bir şey var adamlar video koymuş bak istersen. http://video.google.com/videoplay?docid=-7934268748314403083
http://prestopro.com/store/product_info.php?cPath=21&products_id=45 burda da o bahsettiğin kalem var ingilizcen yoksa ben sana anlatabilirim.

Evet, ilk likte verilen quixx marka çizik gidericiyi bugün kullandım.Sonuç gayet güzel! ince çiziklerin tamamını yok etti.Orta büyüklükteki çizikleride tamamen olmasada %80-90 oranında gideriyor.Büyük çiziklere gelince, iyi zımparalarsanız pürüssüz bir yüzey ve çizikte belirgin bir küçülme ve pürüssüzlük sağlıyor.İşin püf noktası ise zımpara.işin belki de %70 ini zımpara yapıyor.Küçük çizikler sadece zımpara ile bile yok oluyor.Gayet memnun kaldım.Buradan Tuningpiyasa.com'a ve Onur Bey'e teşekkürlerimi iletirim.

hONoUR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla bu çok iyi oldu çok sevindim işe yaradığına hemen bende sipariş edicem.

TuorAncalime

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fotoğraf görebilirmiyiz peki?

S

selocan77

Bilgi Girilmemiş
Valla fotoğraf sonradan aklıma geldi.Aslında çizikli halini çekip daha sonra tekrar çekecektim ama unuttum.

iason

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki bu çizikler alttan astarın göründüğü çizikler mi, yoksa kılcal çizikler mi?

S

selocan77

Bilgi Girilmemiş
Peki bu çizikler alttan astarın göründüğü çizikler mi, yoksa kılcal çizikler mi?

Kılcal çizikler diyebilirim.Astarı görünen çizikler için bir kaç kez aynı uygulamayı yaptıktan sonra baya bi incelme gözüküyor,ayrıca bakıldığında önceki kadar görünmüyor.Kısacası gözü rahatsız etmeyecek duruma geliyor.