c'mon eksikleri

GALERİCİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adamlar dunya para alıyo arka camları mANUEL YAPIYO BOYLE BİRSEY VARMI opelden beklemezdim torpido aydınlatması bile yok

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şimdilik aklımda olanları sıralayim;
-İstesen bile arka camların manuel olması
-makyaj aynasının standart olmaması
-torpidoda ışık bulunmaması
-0 km araba olamsına karşın büyük çoğunluğunda görülen kapı gıcırtısı sorunu (serviste hallediyolar ama en düşüğüne bile "dizel" 30 milyar verdiğim arabada eksiklerini gidermek için servise gitmem beni üzüyor. 0km arabanın bize satılmadan önce zaten yağlanması lazım kapıların)

34 MRJ 66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eee arkadaşlar olucak okadar..tek sorun opsiyonel olarakta istiyemiyorsun örnek olarak arka camları otomatik hiçbir Cmon yok..kusur eksik olcak ki yüksek sınıf lüks sınıf otolar satılıcak.bence sınıfının en iyisi dış görünüş 10numara kalite 10numara herşey 10numara daha ne olsun ozaman gidin full+full x5 alın...hemen hemen benim aldığım paraya ben astra alabiliyordum bana daha sempatik geldi bide tamamen yeni kasa olması benim hoşuma gitti we Cmon aldım çokta memnunum..;)

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
eee arkadaşlar olucak okadar..tek sorun opsiyonel olarakta istiyemiyorsun örnek olarak arka camları otomatik hiçbir Cmon yok..kusur eksik olcak ki yüksek sınıf lüks sınıf otolar satılıcak.bence sınıfının en iyisi dış görünüş 10numara kalite 10numara herşey 10numara daha ne olsun ozaman gidin full+full x5 alın...hemen hemen benim aldığım paraya ben astra alabiliyordum bana daha sempatik geldi bide tamamen yeni kasa olması benim hoşuma gitti we Cmon aldım çokta memnunum..;)

Arka camların otomatik yada manuel olması sınıf atlattırmazki arabaya. bence çok çok büyük bir eksiklik. makyaj aynasıda var diye full x5 alınmaz doğal olarak. bana açıkcası saçma geliyo 2007 model arabada artık direksiyonun olmasının şart olduğu gibi bu ufak tefek ayrıntılarında olması şart.

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu arada üye numarana dikkat etmişmiydin süper!! :D şanslısın vala

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
O tür detaylarda arabanın fiyatı daha da artıyor malesef ve bu özelliklerin olduğu küçük sınıf hemen hemen yok (özellikle arka cam konusunda)
Ayrıca 34 MRJ 66 nick'li üyemize katılıyorum.Bunların hepsi ticari stratejiler.Diğer modelleri cazip kılmak için yapılan oyunlar.Her markada var.Tabiiki makyaj aynası için x5 almazsın,onu almak için çok daha fazla neden lazım ama elektrikli cam,makyaj aynası vs için astra alabilirsin.Daha da fazlası ve konfor için vectra alabilirsin gibi...
Malesef insanın canını sıkabiliyor bazen bunlar katılıyorum ama bu hep böyledir

34 MRJ 66

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arka camların otomatik yada manuel olması sınıf atlattırmazki arabaya. bence çok çok büyük bir eksiklik. makyaj aynasıda var diye full x5 alınmaz doğal olarak. bana açıkcası saçma geliyo 2007 model arabada artık direksiyonun olmasının şart olduğu gibi bu ufak tefek ayrıntılarında olması şart.

tamam bende katılıyorum olması lazım ama onlar olsa gözüne başka şeyler çarpıcak o eksik bu eksik hiçbir zaman eksik bitmez yani insan oğlunun gözü doymaz;) full+full x5 kullan onda bile eksik arıcaksın we bulucaksın yani bulucaz..

Bu arada üye numarana dikkat etmişmiydin süper!! :D şanslısın vala

ewet ya benide geçen gün dikkatimi çekti teşekürler..

O tür detaylarda arabanın fiyatı daha da artıyor malesef ve bu özelliklerin olduğu küçük sınıf hemen hemen yok (özellikle arka cam konusunda)
Ayrıca 34 MRJ 66 nick'li üyemize katılıyorum.Bunların hepsi ticari stratejiler.Diğer modelleri cazip kılmak için yapılan oyunlar.Her markada var.Tabiiki makyaj aynası için x5 almazsın,onu almak için çok daha fazla neden lazım ama elektrikli cam,makyaj aynası vs için astra alabilirsin.Daha da fazlası ve konfor için vectra alabilirsin gibi...
Malesef insanın canını sıkabiliyor bazen bunlar katılıyorum ama bu hep böyledir

tabikide makyaj aynası için x5 alınmaz ama makyaj aynası olsa başka bişey yok keşke olsa dicez öle diilmi_??hee bu arada bana katıldığın için teşekürler...

M

mdellal

Bilgi Girilmemiş
Manisa Opel İncim de satış temsilcisi olarak çalışan bir arkadaşıma sordum geçenlerde bu otomatik cam olayını.Bana verdiği cevap şu:
- Arabayla giderken Allah korusun denize,göle veya ırmağa uçtun.Arabadan çıkman gerekecek.Otomatik camlar açılamayacak.O yüzden arka camları manuel yapmış mühendisler ... :eek: :confused: :D

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Manisa Opel İncim de satış temsilcisi olarak çalışan bir arkadaşıma sordum geçenlerde bu otomatik cam olayını.Bana verdiği cevap şu:
- Arabayla giderken Allah korusun denize,göle veya ırmağa uçtun.Arabadan çıkman gerekecek.Otomatik camlar açılamayacak.O yüzden arka camları manuel yapmış mühendisler ... :eek: :confused: :D

o adamın mantığıyla yola çıkarsan lüx araçlarla denize düşünlerin hepsi ölecek.. çok saçma bi fikir atmış ortaya... ozaman kapıyı açar çıkarım:):)

nolamaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaş olayı kendince espriyle yaklaşmış:)