Vectra A GT ecotech mi 2002 model merso e270cdi mı?

Vectra A GT ecotech mi 2002 model merso e270cdi mı?

• Kullanılan toplam oy
    12
  • Anket kapatılmış .

kayhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
JOCCO' Alıntı:
video var video var. o zaman size bir soru: '94 model standart Broadway mi , '94 model standart Astra GSI mı? hadi bakalım. Astra diyin. Hadi hadi :D

evet bende onu diyorum yarın arkdaşın CAMARO'suyla bi video çekicem, arkadaşın camarosnun şanzumanında arıza var 3 e atmıyo :)
Yada deriz sen basma biz geçelim :)
cdx camaro yu geçmiş olur

torsion

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ölçü olamaz tabiiki de zaten fabrıka 0-100 lere baktığımızda opel önde kesin

mercedeslerin çoğuna da gıcığım:D :D :D

kayhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
düzelttim sanırım noktalama kullanmadıgım için benım cümlem düşük ve yanlış olmuşş

vectra cosworth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ohoohoh olaya bak eski bi forum bu ama ....abi çok sağlam uzuyo sese bak aletin..gerçi benim aracı bunulada kaldırdılar nissan prmr.gt ilede ,birde bu honda civic vti lede denedi kardeşim b gt olmasına ramen bunlardan üstün hızlanmalarda vectra GT..hatta patronun passat 1.8 turbosuylada denediler..onuda yedi...ben bi formotion bulmam lazım :p yani kısacası mersoyu ağlatması normal videodada görüldüğü gibi ben çok şaşırmadım ..

Son düzenleme:

ustaoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konu eski ama bildiğim kadarını söyliyeyim... Opel GT nin hızlanma süresini bilmiyorum ama E270 CDI biraz ağırdır. Kalkışta belki 120lere kadar GT önde götürebilir fakat hız arttıkça GT nin dayanabilcek hiç bir gücü kalmaz. Rollda da 425nm lik tork GT yi geride bırakacaktır. Bu arada E 270 CDI 1600kg den fazla...

kayhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ohoohoh olaya bak eski bi forum bu ama ....abi çok sağlam uzuyo sese bak aletin..gerçi benim aracı bunulada kaldırdılar nissan prmr.gt ilede ,birde bu honda civic vti lede denedi kardeşim b gt olmasına ramen bunlardan üstün hızlanmalarda vectra GT..hatta patronun passat 1.8 turbosuylada denediler..onuda yedi...ben bi formotion bulmam lazım :p yani kısacası mersoyu ağlatması normal videodada görüldüğü gibi ben çok şaşırmadım ..

Video tamamen düzmece ;) zamanında daha motorunun ne oldugunu bilmeyen bikaç üye paylaşmıştı. Bu anketide onun için açmıştım. Defalarcaya falan gerek yok karşınızda 400nm tork duruyor:d
GT nin 2 vitese kadar belki ama sonrasında hiç şansı yok ;)

vectra cosworth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok yok düzmece fln değil o kayhan...sonuç aynen öle