Motosikletten inip Vectra A GT alıyorum

Garip

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba herkese .
koyu bir motosiklet hayranıyım yaz kış demeden ekipmanımı giyer gezerim. geçtiğimiz yaz ege akdeniz turu yaptım.seneye 3.karadeniz turumu yapacakken çok büyük baskılara dayanamayıp sattım ve vectra A almaya karar verdim. (babamın zamanında çok isteyip de alamadan gittiği araç ) Gt denk geldi. 1996 model. rolanti ayarlayıcıda sorun var. orta cam açma kapatma düğmesinin olduğu yerde cam açma kapatma tuşları hariç komple bozuk. sadece düşük hızda dönerken araçta tak tak tak ses geliyor. araç bunlar harici çok iyi. özellikle içi çok temizdi vuruldum resmen. bu hafta satışı alıyorum. komple boyalı araç sağ arka kapısı değişik onun harici oynanan bir şey yok.

tavsiyeleriniz nedir ? uçaktan inip eşeğe binecek arkadaşınıza öneriniz nedir.

Vectra gt, vectra 1996, vectra gt 1996, vetcra gt 96, opel gt, opel cam açma kapatma buton ..

t.abel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracınız hayırlı olsun. Her ne kadar otomobil motora göre sizin tabirinizle eşek olsada Gt eşek değildir. 4 tekere geçmekle en iyisini yapmışsın, motor çok tehlikeli, güvenlik nerdeyse sıfır!

Garip

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracınız hayırlı olsun. Her ne kadar otomobil motora göre sizin tabirinizle eşek olsada Gt eşek değildir. 4 tekere geçmekle en iyisini yapmışsın, motor çok tehlikeli, güvenlik nerdeyse sıfır!

bakalım hocam hayırlısı. 160.000 km tecrubem var su ana kadar hiç kaza olmadı çok şükür. yaklaşık 10 aracın yan aynalarını kırdım. öldürmeye teşebbüsten. onun harici sorun olmadı..

GT baskadır.. uzuun uzun araştırdım. araç da hoşuma gitti. resimlerini paylaşırım

VST_1923

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde çok almayı kullanmayı isteyipte muradıma eremediğim bi araç a kasa vectra gt kırmızı motorlar 156 ecotek motorlar 136 beygir gücünde gt nin farkını yaşamanı dilerim hayırlı olsun

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sıfırını üretseler ilk alacaklardan biriyimdir heralde... 8 yıl kullandım. ecotec motordu ama kullanımı çok zevkliydi... tavsiye ederim