COMBOda yüksek hızda titreme yardımlarınızı bekliyorum

montana

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
balans ayarı 20 ytl rot ise 30ytl yani maksimum bi rot,balans yaptırdığın zaman 50ytl gider ama tekerler çapralamasına değişirse o zaman işçilikle filan 70,80ytl olur fiyatı.

Seyf

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
balans ayarı 20 ytl rot ise 30ytl yani maksimum bi rot,balans yaptırdığın zaman 50ytl gider ama tekerler çapralamasına değişirse o zaman işçilikle filan 70,80ytl olur fiyatı.

Naptın yaa 70-80. Siz bu işe bu kadar çok mu para veriyorsunuz. Ben haziran da 10 ytl ye rot yaptırdım.

montana

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Naptın yaa 70-80. Siz bu işe bu kadar çok mu para veriyorsunuz. Ben haziran da 10 ytl ye rot yaptırdım.
senin dediğin işlem rot değil balans ayarı.benim söylediğim fiyatlar ise tavan fiyatları en fazla bu kadar para gider dedim 10 ytl 2 paket sigara parası kardeş sen 10 liraya hem rot hem balans yaptırıyosan aşmışsın demektir bak 70 ytl ye neler yapılıdığını yazdım sen git bidaha fiyat al.

elbtarim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birde düşük viteslerde yüksek devirlerle kullan. zırıltı yine gelecekmi.

coskuncalskan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende corsa var 140 tan sonra bende de başlıyo.. bence araba bizi uyarı bu hız bu arabaya göre tehlikeli diye sorun olarak görmedim ben açıkçası
:pon: rot-balans ayarlarınız bozuk.aynı sorun 1sene önce bendede vardı.Gittim bi rot balans ayarı yaptırdım ogünden bugüne hiç bir titreme yok.rot-balans ayarının iyi yapılması gerekiyor ona dikkat edin.nede olsa 4teker üzerindeyiz can taşıyor ihmal etmeyin derim...Bu iş 20-40ytl arası yaptırabilirsiniz.
SAYGILARIMLA...

otto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lastiği değiştirdikten sonra balans ayarına baktırmak lazım. muhtemelen balans vardır.
birde lastikleri orjinal ebatlarından büyük almışın bu rot ayarınıda yaptırmanı gerektirebilir
toptan baktırman gerekecek zannediyorum