conta yakmış

tonyukuk_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracıma bu gün conta yanmış teşhisi konuldu..gerekli olabilecek bilgilerinizi bekliyoum..ne kadar tutar nelere dikkat etmeliyım.yardımcı olursanız sevinirim(yagda bal rengi ve köpüksü bişekil vardı sanırım contanın yandığı böyle anlaşılıyor)

P

partner352

Bilgi Girilmemiş
Adam gibi yapılırsa işçilik ve diğer herşey dahil en az 1000TL...

tonyukuk_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
utsa tanıdık.açıkça söyledi eğer sadece conta ise çok tutmaz dedi ama taşlanması veya kaynak olması gerekse o zaman kabarır dedi.itimat ediyorum ustama ama insan genede üzerine konduramıyo conta yakmayı :) yok ya conta deildir diyesi geliyor ama çare yok baktırıcaaz genede bi yazayım dedim belki başından böyle olay geçenler deneyimlerini paylaşır diye

Son düzenleme:
P

partner352

Bilgi Girilmemiş
Yağ rengi değişmiş köpürmüş bu şekilde devam ederseniz masraf büyüyebilir haberiniz olsun.
Geçmiş olsun, inş. en ucuz ve sizi yormayan şekliyle halledersiniz.
Kolay gelsin.

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
knarpse.gif

Yağ rengi değişmiş köpürmüş bu şekilde devam ederseniz masraf büyüyebilir haberiniz olsun.
Geçmiş olsun, inş. en ucuz ve sizi yormayan şekliyle halledersiniz.
Kolay gelsin.

arti conta yenilenirken yeni civata kullansin... eskilerini yeniden kullanmasin tavsiye etmem..

tonyukuk_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
suyuna :) ben ilk collant level uyarısını aldığımda bakmamıştım..sonra memlekete giderken bir iki defa pis koku geldi ama tesaduf kamyon solluyordum heralde kamyondan geliyor deidim tahminimce o zaman sorun başladı..sonra su eksilttiğini öğredndim..devir daim deişiti sonra devir daim tekrar deişti gene devam edince termostatı değiştirdik en son bu gün gittim ve conta olduğu kanısına varıldı :( suyuna dikkat etmen lazım başka da bilmiyorum.