cool level

arslanamca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar geçen gün yol bilgisayarı bu sinyali verdi. bende haliyle su ekledim.. ama hala o yazı silinmedi.. illa tek2 yemi bağlatcaz silmek için yoksa başka yöntemi var mı teşekkürler.

vectrav6

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimkide bozulmuştu opel servisinde orginali ile değiştirdim işçilik dahil 75 tl 2 yıl garantili

arslanamca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lanet olsun bu arabaya ya.lanet olsun.eğer bi daha opel alırsam şerefsizim.. ya bu kadar sıkıntı yaratan bi arabaya daha binmedim .bu ikinci opelim bu da aynısı. şimdi çıkıpta hurdayı yıkık dökük arabayı alırsan böyle olur demeyin hepsi böyle valla.. kime sorsam böyle........

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
lanet olsun bu arabaya ya.lanet olsun.eğer bi daha opel alırsam şerefsizim.. ya bu kadar sıkıntı yaratan bi arabaya daha binmedim .bu ikinci opelim bu da aynısı. şimdi çıkıpta hurdayı yıkık dökük arabayı alırsan böyle olur demeyin hepsi böyle valla.. kime sorsam böyle........

Moralini bozma kardesim..bak sensoru kutudan cikar temizle yine tak olabilirki suyun kirlidir ve samandira yapismitir...yoksa cikma birtane taktir..pahali degil sonucta ve herzaman kolay bozulan bir parca degil..
gecmis olsun...sonucta 20 liralik parca... :)

KARTAL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.edizce.com
su seviye sensörü arızalıdr veya sokette sorun vardır[/QUOTET

Tansu ustam, 1 yıldır bende de aynı sorun var bu cool yazısı hep sabit, artık dikkate almıyorum çünkü herşey normal görünüyor. Madem konu açıldı sorayım dedim bu sensör nerede kendim temizlemeye çalışayım, elimden gelir ama önce tavsiyelerinizi alayım servise gitmek istemiyorum.

ahmet2002658

Kayıtlı Kullanıcı
80-Osmaniye
Siteyi ziyaret et
rezerve su deposunda içinde bir şamadıra var ona bibakın belki takılı kalmıştır. yada ona bağlı sensürü bi temizleyin bence hallolur. birde hangi araç arıza yapmıyor veya marka onu söyleyinde onu alalım bari. sanayiye hiç baktınız mı he yer opel ustası mı?

ugurcu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende aynı sorun vardıarkadaşlar su haznesini söküp içine bi miktar su doldurup elimde bi kaç defa çalkaladım yerine geri taktım sorun çözüldü suyun içindeki kireç zamanla pasa dönüşüyor buda su deposunun içindeki şamandıranın görevini tam yaptırmıyormuş ben bu şekilde çözdüm umarım sizinkide çözülür yol bilgisayarında sürekli bi arıza görmek sinir bozucu.