corsa 1.2 o.v arabam var lpg takacam teredütteyimbilgisi olan arkadaşlar lütfenyardım

biologist84

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar lütfen bana yardım edin.ben d.bakırdan onur. ..benim 99 opel corsa 1.2 o.v arabam .çok noktalı enjeksiyonlu. ama şehir içi çok yakıt tüketiyor..km başı 300 bin.. sanırım bu corsaların hepsi böyle çok yakıyor.. şimdi sormak istediğim konu şu bazı arkadaşalar 1.2 motor hacmindeki araçlar lpg de tasaruf filan sağlamaz dediler.. bazıları ise en az yüzde 40 tasaruf sağlar diyolar.. bu konudaki bilgi sahibi arkadaşalar bana yardım ederse sevinirim.. aracıma lpg taktırayımmı??? terformans filan aramıyorum.. economik olsun yeter .aracım evin önünde yattıktan sonra istediği kadar atak olsun neye yarar..

hkasap

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biologist84' Alıntı:
arkadaşlar lütfen bana yardım edin.ben d.bakırdan onur. ..benim 99 opel corsa 1.2 o.v arabam .çok noktalı enjeksiyonlu. ama şehir içi çok yakıt tüketiyor..km başı 300 bin.. sanırım bu corsaların hepsi böyle çok yakıyor.. şimdi sormak istediğim konu şu bazı arkadaşalar 1.2 motor hacmindeki araçlar lpg de tasaruf filan sağlamaz dediler.. bazıları ise en az yüzde 40 tasaruf sağlar diyolar.. bu konudaki bilgi sahibi arkadaşalar bana yardım ederse sevinirim.. aracıma lpg taktırayımmı??? terformans filan aramıyorum.. economik olsun yeter .aracım evin önünde yattıktan sonra istediği kadar atak olsun neye yarar..

1.2 ve 300bin yakıyo hea... benım bu lpg olayında pek bılgım yok ama 300bin yakması sasırttı beni...

demon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabaya yazık edersin 1.2 tüpte pek performans alamazsın pek mi dedim hiç alamazsın

istanbool

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazık ya arabaya acı arkadasım:):):)

biologist84

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ama çok yakıyor..evin önüde yattıktan sonra motorun temizliği çok önemli değil bence..

demon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sen bilirsin lpg takılıyor tabiki

demon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olur tabi performansı etkiler de ama illaki az yaksın diyorsan taktır km çok yapıyorsan kesin taktır:good: :good:

montana

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardeş bende 1,4 corsa var ben aldığımda lpg vardı ben söktüm bana sorarsan hiç taktırma arabanı bakıma sok derim çünkü fazla yakıo araban diğer arkadaşlarında dediği gibi performans 0 olur arabaya acı.ayrıca benim araba tüpte 150 bin filan yakıodu benzinde ise 235 filan ama giderinde dünya fark var.