corsa 1.3 90 mı yoksa peugeot 207 16 dizel mi....?

corsaDistorsiyon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
120hp güç ürettiğini söylüyorsun zaten.Sormana gerek yok.Performans olarak daha iyi.Ama şahsen ben 207'yi her yönden görerek,tek kelimeyle söylüyorum ki,iğreniyorum.207'den iğreniyorum.Yolda gördüğümde de iğreniyorum,adından da iğreniyorum.Sonra at gözlüğü takıyorum,yine iğreniyorum...
Araba fiberden yapılmış gibi bir şey.Ekspertiz raporları peugeot hakkında tüm gerçekleri ortaya koyuyor zaten...

avcı87

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
servisten kazık yemezsin ha bi daha dusun abi

serviste fransızlar kadar pahalısı ? mercedesten sonra en pahalı parça reno da örneğin. yetkili servis çalışanının söylediklerini aynen aktarıyorum: "bu ay gelen katalogda örneğin rot 120 numara verildiyse sonraki ay 135 diyo , önceden 15 liraysa şimdi 20 lira diyo. halbuki aynı rot, sadece geçiriyolar abi". umarım yeterince açıklayıcı olmuştur :D

pejo servisliklri izmir de berbat. torpilin yoksa sorun çözülmüyo kardeşim bizzat yaşadık ve öğrendik, aman diyim aman...

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bu başlığı gördükten sonra açıpta Corsa 1.3 CDTİ yazmaya gerek dahi duymadım açıkçası herşeyini geçtim can güvenliği yok 106 ları 206 ları ne çabuk unuttunuz Megane da euroncap ten 5 yıldız aldı ama bir sürü kaza yapmışını gördüm hemde kaza yerinde folloş olmuş
zevkler ve renkler tartışılmaz ama bu forum dışında neredeyse kimseden (207 de güzel araba) diye bir yorum duymadım tek bir yorum dahi bence de tasarım olarak çok kötü bir araba çok iyi donanımları olabilir ama kapının önüne çekipte iç geçirerek seyredemiyorsam bir arabayı hiçbir anlamı yok bence

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bu başlığı gördükten sonra açıpta Corsa 1.3 CDTİ yazmaya gerek dahi duymadım açıkçası herşeyini geçtim can güvenliği yok 106 ları 206 ları ne çabuk unuttunuz Megane da euroncap ten 5 yıldız aldı ama bir sürü kaza yapmışını gördüm hemde kaza yerinde folloş olmuş
zevkler ve renkler tartışılmaz ama bu forum dışında neredeyse kimseden (207 de güzel araba) diye bir yorum duymadım tek bir yorum dahi bence de tasarım olarak çok kötü bir araba çok iyi donanımları olabilir ama kapının önüne çekipte iç geçirerek seyredemiyorsam bir arabayı hiçbir anlamı yok bence

Çok güzel bi yorum geldi izlemesinide geçtim corsama güvenlik konusunda güveniyorum. performansı tabikide peugeot'un daha iyidir çünkü 1.6 motor ve dizel. ama ben burada vergiden avantajlıyım. ayrıca opelimin motorunada çok güveniyorum çok sağlam bir motoru var. 200.000 i geçen vectra ve astramız var. araçların motorları hala daha dinç. sapasağlam duruyor. bi tek astrada yağ yağması eskiye nazaran daha fazla o kadar. vectranın motorunda en ufak birşey bile yok.

Allah korusun bi kaza olduktan sonrada eminimki iyiki opel almışım derim.

34ER8001

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hey yavrum hey adamla 1.6 dizel yapmış 1ç3 le arasında 1 saniye var demekki 1.6 dizeli opel corsaya koymuş olsalardı ibrede herhalde bi 240 görürdü herhalde:D:D arkdaşlar 2. elede bakmamk lazım bu arabayı eninde sonunda satıcaz corsalar piyasaya oturdu ve c kasalar peynir ekmek gibi kapış kapış gidiyor bnm eniştem adam galerici ama elimdeki opel bende 15 günden fdazla dursun kafamı keserim diyor yapmayın allahınızı severseniz corsa bu boru değillll:D:D:D

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
207 güzel araba. bayide inceledim. binmedim tabi. hoşuma gitti ama.. en azından görüntüsü 307 den iyi.