Corsa 1.5 DTI Lastik çapı. Yardım lütfenn!!!

zeus353

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bende kısa zaman önce OPEL ailesine katıldım. Lakin aracı satın aldığım vatandaş "denk gelmiş" diye çapı farklı olan başka lastik takmış (allahtan kamyon lastiği denk gelmemiş, dedim kendisine) bir kaç opel servisini aradım hiçbiri orijinal lastik çapının ne olması gerektiği konusunda kesin bilgi veremedi.

Aynı model araçtan kullanan arkadaşlar lastik çapının ne olduğunu yazarsa çok sevinirim. Örnek: 165x70x13, 170x60x13 gibi. Saygılar.

araç bilgileri:

Corsa 1.5 DTI HB
2000 model

maliyeci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bende kısa zaman önce OPEL ailesine katıldım. Lakin aracı satın aldığım vatandaş "denk gelmiş" diye çapı farklı olan başka lastik takmış (allahtan kamyon lastiği denk gelmemiş, dedim kendisine) bir kaç opel servisini aradım hiçbiri orijinal lastik çapının ne olması gerektiği konusunda kesin bilgi veremedi.

Aynı model araçtan kullanan arkadaşlar lastik çapının ne olduğunu yazarsa çok sevinirim. Örnek: 165x70x13, 170x60x13 gibi. Saygılar.

araç bilgileri:

Corsa 1.5 DTI HB
2000 model

Kardeş orijinal lastik ebadın 165/70/R13 89T olması lazım aman tekerlek çapını yada genişliğini büyütüyüm deme!!! birçok kişi 165 yerine 175 hatta 185 taban lastik takıyor. Ondan sonra niye gitmiyor bu araba diye söyleniyorlar. hepi topu 67 bg olan motordan ne bekliyor bu arkadaşlar anlayamadım altlarındakini 320i sanıyorlar heralde.