Corsa 1.7 Tekleme

aslanyurek52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar.Arkadaşlar forumunuza yeni katıldım.Yaklaşık 6 aydır opel 1.7 dti kullanıcısıyım.Aracımda 1 hafta öncesine kadar sabahları tekleme problemı yaşıyorum vites farketmeksizin.Forumları vs incelediğimde 1.7 dti lerde mazot pompa beyni sıkıntılı olduğu anladım ve dün bostancı sanayide beyinciye gittim ordanda beyindendir dendi ve söküldü.Fakat beyinde problem olmadığını ve elindeki sağlam beyni aracıma takıt test ettmemi söyledi.Dün akşamdan bu yana aracaımda problemsiz beyin war ve sıkıntı devam ediyor.Bu konuda bilgini olan arkadaşlardan Yardım bekliyorum.
Şimdiden Herkese Teşekkürler ....

du hast

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar.Arkadaşlar forumunuza yeni katıldım.Yaklaşık 6 aydır opel 1.7 dti kullanıcısıyım.Aracımda 1 hafta öncesine kadar sabahları tekleme problemı yaşıyorum vites farketmeksizin.Forumları vs incelediğimde 1.7 dti lerde mazot pompa beyni sıkıntılı olduğu anladım ve dün bostancı sanayide beyinciye gittim ordanda beyindendir dendi ve söküldü.Fakat beyinde problem olmadığını ve elindeki sağlam beyni aracıma takıt test ettmemi söyledi.Dün akşamdan bu yana aracaımda problemsiz beyin war ve sıkıntı devam ediyor.Bu konuda bilgini olan arkadaşlardan Yardım bekliyorum.
Şimdiden Herkese Teşekkürler ....
egr valfinin fişini çekip aracı tecrübe edin derim.

neonder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.ida-marine.com
Aynı fikirdeyim. egr bu araçlarda hastalık. değiştirmeye gerek yok temizlenince gayet iyi sonuç veriyor.

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
pompaya baktırdınız mı?

aslanyurek52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yarın birdaha sanayiye gitmeyi düşünüyorum bazı ustalarda pompadandır dedi ama kimse çıkıpta kesin şundandır demiyo söküp bakarız diyolar.bunbdan dolayı ufak birşeyse aracın heryerini söktürmek istmeiyorum
Bu arada egr valfinin yeri neresi onuda deneyebilirimn ama yerini bilmiyorum ?

pacificno1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yarın birdaha sanayiye gitmeyi düşünüyorum bazı ustalarda pompadandır dedi ama kimse çıkıpta kesin şundandır demiyo söküp bakarız diyolar.bunbdan dolayı ufak birşeyse aracın heryerini söktürmek istmeiyorum

Son durumları bizimle paylaşırsanız sevinirim...

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arac sicak soguk farketmeden tekliyorsa pompa beyninin lehimleri yenilenecek. 50-100 lira tutmaz

du hast

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.7 DTİ motorları malesef pek bilmniyorum multijet - cdti olsa yerini gösterirdim. ama bu mevzu egr den kaynaklanıyor. motorun fotoğrafını çekip koyarsanız resim üzerinden tarif edebilirim.