corsa 2004 twinport enjoy 1,4i nasıl bir araç ?

antibiotic1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aracı alalı 1 hafta oldu, size tuhaf gelebilir ama aracın tam özelliklerini bilmiyorum... model 2004 corsa twinport enjoy 1,4i ...
abs, eps, 2 hava yastığı (galerici 4 olarak belirtmiş ilanda ama sanırım 2 adet) kasetçalarlı teyp, sol tarafta gözlük koyma bölmesi vs

bu modelin tam özelliklerini nasıl öğrenebilirim, sahibinden.com da aynı model aynı yaştaki araçları incelediğimde birçok farklılıklar olduğunu görüyorum, bunun bir standardı yok mu ?

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta ruhsatında ne yazıyo bakarmısn bı orda yazması lazım enjoylarda benım bılgıdım kaset calar olmaz bı kere senın arac essıante gıbı usta

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Enjoy ise; 4 airbag ve gösterge çervelerinde gri halka, orta konsol yine gri, döşemeler, bunlar en belirgin farklılıkları. Bir diğer enjoylarda ise bunlara artı olarak orj. 15" çelik jant, ön sis farları olur.

antibiotic1907

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Enjoy ise; 4 airbag ve gösterge çervelerinde gri halka, orta konsol yine gri, döşemeler, bunlar en belirgin farklılıkları. Bir diğer enjoylarda ise bunlara artı olarak orj. 15" çelik jant, ön sis farları olur.
hocam aracımda 2 airbag var... hatta aldığım kişinin ilanında 4 airbag yazıyordu ben 2 adet airbag gördüm... direksiyonda ve torpido üstünde ! yan ve perde hava yastığı yok ( görememiş olma ihtimalim çok düşük inceledim hava yastığı olduğuna dair bir ipucu göremedim), herhangi bir katakulleye mi geldik yoksa bu modelin bir standardı yok mu ?

teoman2580

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende corsa c enjoy kullanıcısıyım, yanlız aracım spor paket değil.diğer 2 hava yastığı ön koltukların kapıya bakan yüzeylerinde hocam.avuç içi büyüklüğünde plastik kapakları var.ön koltukların kapıya bakan yan yüzlerine bakın çok rahatlıkla görürsünüz. tabi koltukların üzerine kılıf takılmamışsa...koltukların altında da tabana monteli hava yastığı kitleri var kapagını açıp aktif, pasif yapabiliyosunuz.

_martin_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlısı olsun öncelikle. Enjoy spor paket yoksa aracınızda kaset calar mevcuttur, 14" lik sac jantlar vardır. Gösterge, orta konsol, iç kapı açma kolları ve vites topuzu aynı gri renktedir, 4 airbag vardır irfan beyin tarif ettiği noktalarda ve dışarıda kapı kolları aracın rengindedir. Spor paketli enjoylarda cd çalar ve 15"lik jantlar gelmekteydi. İnş belirgin olmuştur.

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen, koltuk kılıfı var ise yan havayastıkları onların altında kalmış olabilir.

Aslında siz aracın bir kaç fotosunu ekleseniz, işiniz kolayca çözülür. :D

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel arabası ingilizcedeki ''the'' gibidir,mantık aramayın....