corsa 99-2000 fiyat

sekole

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İşte o sebepten [emoji1] Konya dümdüz yer inan bana hiç bulunmaz Dediğin arabaları bulacaksın oradan.sen Sahibinden.comdan bakarsın Ankara Konya arabaları beğenirsen atlar hızlı trene gidersin dolu exper var ustaya gösterir biner gidersin.ankarada da bulabilirsin şansına bağlı ama kuzenim gelip Konya'dan araba Alıp Ankara'da Satıyor.

:) iyiymiş, biraz şans işi tabiki...

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
206 aldım hakikaten başımı ağrıttı. ön takımı frenleri elektriksel arızaları en son kontağı dağıldı. hepsini yaptırdım. 13'e almıştım 16'nın altına vermem :D
tık ses gelmiyor değişeni yok... benim arabamı demiyorum ama 206 bakabilirsiniz. 1.6 xt modelini tavsiye ederim. abs klima 2 airbag yağmur sensörü ön camlar elektrikli. elektrikli aynalar vs. ;)

sekole

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
206 aldım hakikaten başımı ağrıttı. ön takımı frenleri elektriksel arızaları en son kontağı dağıldı. hepsini yaptırdım. 13'e almıştım 16'nın altına vermem :D
tık ses gelmiyor değişeni yok... benim arabamı demiyorum ama 206 bakabilirsiniz. 1.6 xt modelini tavsiye ederim. abs klima 2 airbag yağmur sensörü ön camlar elektrikli. elektrikli aynalar vs. ;)

geçmiş olsun, aynı şey başıma gelmesin diye uğraşıyorum, siz 13 e almışsınız masraflarla 16 olmuş.

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun, aynı şey başıma gelmesin diye uğraşıyorum, siz 13 e almışsınız masraflarla 16 olmuş.

16 yok 3 bin harcamadım ya :D 250 gösterge paneli 650 ön takım frenler vs 100 tl yağ suyu derken 1000 tl gömdük ama şükür sıkıntım kalmadı. 16 satma sebebim satsam aynısından alamıyorum 14'e :D

sekole

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
16 yok 3 bin harcamadım ya :D 250 gösterge paneli 650 ön takım frenler vs 100 tl yağ suyu derken 1000 tl gömdük ama şükür sıkıntım kalmadı. 16 satma sebebim satsam aynısından alamıyorum 14'e :D[/B][/QUOTE]

:maden::maden::maden: