corsa abs beyin arizasi 1750 tl

raptor9999

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar dun bi baslik acmisdim fakat yeni baslik acmam sanirim daha uygun olacak 2007 corsa d 1.2 aracimin kilometre gostergesi ve benzin gostergesi calismiyor abs lambasida yaniyordu kilometre bozuk denildi tamir icin goturdum ancak kilometre saglam cikdi baska kilometre takmislar ariza devam etmis dun aksam onlarda kaldiarac bugun aradilar abs beyinin arizali oldugunu soylediler masraf olarakda 1750 tl istediler biraz arastirdim netten fiyat bana cok geldi ve yaptirmadm aracimi geri aldim...maalesef adanada bu tip isle ugrasan cok kimse yok...internet fiyatlara baktigimda 400 750 arasi fiyatlar var bi kac yeride aradm parc kodu istiyorlar net fiyat icin...
1) parca kodunu nasil ogrenirim (X12zep motor)
2)internetten parcayi alsam bunu takmak zahmetli bi ismidir?el emegi ederi ne kadardir?
3)acaba abs fisini cektirsem sorun cozulurmu? ( bunu yarindeneyecegim)
4)nasil bi yol izlemeliyim

cevaplariniz icin tesekurler...

garbis

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

raptor9999

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
internetten cıkma beyin satan bi kaç yeri aradım fiyat için ürün kodu istiyorlar...Sitede ürün kodları barındıran bi site var ancak bütün bölümlere girmeme rağmen abs beyni bulamadım..motor nosu (Z12XEP) ile veya şase nosu ile ürün koduna ulaşamazmıyız? yoksa tamircinin birine söktürüp koduna bakmamız şartmı ? talat ustayı keşke adanada olsaydı direk giderdim yanına.

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
internetten cıkma beyin satan bi kaç yeri aradım fiyat için ürün kodu istiyorlar...Sitede ürün kodları barındıran bi site var ancak bütün bölümlere girmeme rağmen abs beyni bulamadım..motor nosu (Z12XEP) ile veya şase nosu ile ürün koduna ulaşamazmıyız? yoksa tamircinin birine söktürüp koduna bakmamız şartmı ? talat ustayı keşke adanada olsaydı direk giderdim yanına.

Bir tane yetkili servisi arayın yedek parça bölümünden fiyat sorun şase no ile. Teyit amaçlı parça kodunu rica edin böylece öğrenirsiniz.

raptor9999

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
https://hizliresim.com/kWppEJ
yukaridaki linke bi abs byni resimi yolladi......burdaki hangi numaralarnuyumlu olmali? barkoddakimi altindaki 0265 ile baslayanmi? bide tum numaralarin tamamen ayni mi olmasi gerekir? ilk kacbasamagi tutarsa parca uyumlu olur?

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
https://hizliresim.com/kWppEJ
yukaridaki linke bi abs byni resimi yolladi......burdaki hangi numaralarnuyumlu olmali? barkoddakimi altindaki 0265 ile baslayanmi? bide tum numaralarin tamamen ayni mi olmasi gerekir? ilk kacbasamagi tutarsa parca uyumlu olur?

13236013 yazan olmalı markasına göre numara değişiyor ama gm markanin numarası o olmalı. Numarayı google gorsel arat gozukuyor. Yetkili servisi arayın bu no yu sorun iyice emin olursunz

raptor9999

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam bencede 13236013 yazan yer sanirim parca numarasi cunku opel yedek parca kodlari hep buna benzer....internette bi tane buldum ancak onun sadece son basamagi farkli 13236012 yaziyor onda bi basamagin bile farkli olmamasi mi gerekir?

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

06corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

raptor9999

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et