corsa alacağım kararsızım yardım

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa b alcaksan 1,4 8V öneririm corsa'nın en sağlam motoru ve hemen hemen benzinlilerine göre en az yakanlarından!..

ama benden bi tavsiye küçük sınıf bir oto alacaksan polo'yu öneririm

iki aracada sahip oldum ama polo inan corsa'dan daha üstün yol tutuşu sessizliği performansı bence vereceğin paraya değicektir!..

banada esiyor bazen satıp 1.6 polo alıyım diye ama arabamı çok seviyorum!

1.4 8V b performans yok benzin derdi yok arada bide ustaya gidersin çok sık değil! 1.2 den uzak dur!.. corsa c ' dede dünya kadar hata var!..

orcinus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa b alcaksan 1,4 8V öneririm corsa'nın en sağlam motoru ve hemen hemen benzinlilerine göre en az yakanlarından!..

ama benden bi tavsiye küçük sınıf bir oto alacaksan polo'yu öneririm

iki aracada sahip oldum ama polo inan corsa'dan daha üstün yol tutuşu sessizliği performansı bence vereceğin paraya değicektir!..

banada esiyor bazen satıp 1.6 polo alıyım diye ama arabamı çok seviyorum!

1.4 8V b performans yok benzin derdi yok arada bide ustaya gidersin çok sık değil! 1.2 den uzak dur!.. corsa c ' dede dünya kadar hata var!..

arkadaş çoktan karar vermiştir ama diğer üyeler için belki gerekli olur. corsa c de dünya kadar problem nedir? direksiyon kutusu problemi vardı, 2004 sonrasındaki araçlarda en ufak bir sorun yok. dünya kadar olanlar nelerdir? polo'nun corsa C ye üstünlüğü nedir? baz ile en donanımlısı kıyaslanmazsa tabi. mesela 2006-2007 corsa c 1.2 (yada 1.4) silverline spor paket bi arabayı hangi polo ile kıyaslarsanız kıyaslayın ben 1 madde bulamıyorum polo lehine. tamam vw iyi arabadır ama bahsedilen model jetta falan değil, polo. uzaktan kumanda özelliği için bile ekstra para istenen bir araba.

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaş çoktan karar vermiştir ama diğer üyeler için belki gerekli olur. corsa c de dünya kadar problem nedir? direksiyon kutusu problemi vardı, 2004 sonrasındaki araçlarda en ufak bir sorun yok. dünya kadar olanlar nelerdir? polo'nun corsa C ye üstünlüğü nedir? baz ile en donanımlısı kıyaslanmazsa tabi. mesela 2006-2007 corsa c 1.2 (yada 1.4) silverline spor paket bi arabayı hangi polo ile kıyaslarsanız kıyaslayın ben 1 madde bulamıyorum polo lehine. tamam vw iyi arabadır ama bahsedilen model jetta falan değil, polo. uzaktan kumanda özelliği için bile ekstra para istenen bir araba.

şimdi abimiz yukarda 12500ytl ve 13500ytl arasında bi araç istemiş o paraya 2004 ve üstü temiz corsa c bulursan banada söyle..

şimdi daha öncesindeki corsa c lere çok bindim kullanma fırsatımda oldu bende corsa sahibiyim ama belirttiğim gibi 98-00 arası araçlarda polo çok çok daha iyi bir oto corsa'dan

corsa c de rastladığım hatalar ise bak yalan yok aklıma gelenleri sayıyorum!..

ankara gibi biyerde yaşıyorsan 3 haftada bi rot balans ister ön takım çok zayıf ön takım zayıf ta çok kullandım bi sefer öyle bi savurduki bemmmbeyaz olmuştumm!..

sonra sürücü koltuğu tam baş belası yüksekliğini ayarlarsın çukura girince eski haline döner! haa ben çokmu şişgoyum orası göreceli!! :pon:

direksiyon kutusu takırtısı

amortisör gacırtısı

ben şahsen o paraya corsa c ye binmem ama tabi siz bilirsiniz..

ha sonradan hatırladım bide arka cam rezistansı berbat!. yada benim arkadaşın arabada çok buğu tutuyordu 2 kişi varken bile buğudan görünmüyordu rezistans açıkken!

sinek küçük ama mide bulandırır dimi!.. sizi burda kırmak üzmek amacım değil sonuçta hepsi bir handikap olsa dahi corsa süper bir görünüme sahip!
dicek başka bişey yok! eğer ters bişe sölediysem şimdiden farketmeden sölediğimi belirtir özürdilerim!..

Son düzenleme:

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
...

orcinus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yani emin ol "ben buna para verdim o yüzden bu araba süperdir" mantığı ile yapmıyorum bu yorumu. daha iyi olsa daha iyi derim. fiyat aralığındaki model eski olacak tabi dediğin gibi ama ben genel olarak bahsettim. yani şu an en yeni corsa c ile en yeni polo. direksiyon kutusu problemi dışındakiler kronik problemler değil. münferit olaylardır. sen yaşamış olabilirsin, doğrudur. vw iyi markadır kalitelidir. ama ben yine de tekrarlıyorum. bir polonun corsa c'den üstün olduğu kesinlikle ama kesinlikle söylenemez. hele yeni kasası için hiç söylenemez. aklıma gelen tek şey corsada sürücü için bardak koyma yeri olmaması. başka bir etken bilmiyorum ben. corsa nın motoru hem daha güçlü, hemde bariz daha az tüketiyor. karoser tartışılabilir ama daha kötü olmadığı kesin, bakım maliyeti daha çok değil, konfor açısından belirgin bir fark yok ama corsa da standart olan birçok özellik polo da ekstra fiyata dahil ki dehşet verici olarak buna abs de dahil (sanırım bu yıl standart hale getirdiler, emin değilim). fikrine saygı duymakla birlikte kesinlikle katılmıyorum dediğim nedenlerden dolayı.

needcorsac2002

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 2002 comfort var, daha öncede 1998 gls kullandım. Corsa ebatlarına göre güvenli ekonomik ve rahat bir araba ve 2002 yılında avrupada çarpışma testlerinden tam not almış araç. Lütfen corsa yı klasmanlarıyla kıyaslayalım, tofaş ve uzak doğu araçlarını buna dahil etmeyelim. o fiyata 1.7 dti al derim bedavaya gezersin hemde yeni kasa, temiz gls bulma ihtimalinde yüksek gözünü kapat atla gitsin. Ben arabamı servise götürmüyorum opelden ayrılma bir usta başı var gayet memnunum çok şükür sesinden arabayı anlıyor, parça olayınıda ayarlıyoruz işte. Ben arabamı seviyorum ve 0 dan beri bende. Ne kadar ekmek o kadar köfte.

güven3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aracın iyisine binecem derseniz corsa ancak ekonomik olsun parçası ucuz olsun ustası bol olsun derseniz palio alın