corsa boya matlaşması

pmimarfurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya arkadaslar bişiy sormak istiyorum aracım sabah yağan şiddetli yagmurdan sonra bazı yerlerinde boyanın üzerindeki cila çıkmış gibi matlaşmalar oldu özellikle arka ufak camların orda neden oldu acaba şiddetli çamurlu su boyaya zarar mı verdi cila atsam düzelir mi sizce çünkü sabah baktıgımda yoktu ve tertemiz çıktım yola. bi fikirinz varmı ? şimdiden sagolun

pmimarfurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla anlamadım kardeş bi yandan şiddetli yağmr bi yandan da yoldan sıçrayan çamurdan mı oldu acaba çünkü arabayı kendim yıkadım bi gün önce hiç böyle bişiy dikkatimi çekmedi. ne yapsam düzelir acaba cila atmayı düşünüyorum tekrar.

seassoldier1

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabalarınızı kaliteli bir cila ile 3 ayda bir cilalayın hem boya korunur hem parlak ve şık durur hemde su tutmaz.

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok ilginç böyle bi anda olması acaba oralar ıslak kaldıda sonrada güneş ışığı gelip zarar mı verdi diycemde ilginç bi teori oldu cilayla düzelebilir büyük olasılıkla ben biraz abartıp bazen iki haftada bir genelde ayda bir cila atarım arabaya yağmur yağınca su damlaları arabanın üstünde durmaz akıp gider. ayrıca çok güzel bi görüntü olur tavsiye ederim

e.sarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun gerçek çözüm iyi bir cilalama işlemi olabilir.ben de daha yeni pasta cila boya koruma yaptırdım cam gibi parlıyor ve su damlaları doğal olarak akıp gidiyor.Çözümü bu sanırım.

pmimarfurkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
saolun arkadaşlar h.sonu bi cila atıyım arabaya inşlallah düzelir :(