Corsa B'ye hangi jant 15'' mi yoksa 16'' mı???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
extreme17' Alıntı:
kötü durup durmaması kişiden kişiye değişebilir haklısın.yanakları orantılı inceltme konusunda da haklısın. Fakat yanakları incelttikten sonra aracın
frenaj mesafesi hakkında neler düşünüyorsun? biraz beni aydınlatırmısın bu konuda....ayrıca corsa b GSI 1.6 . Bizim bahsettiğimiz araç 1.4 16v şanzıman dişli oranları aynı mı? sen modif.yapacagım derken performanstan
ödün veriyor isen sana kolay gelsin.O araç sadece show aracı olur.

Ayrıca yaşadıgın yer türkiye yolları biliyorsun o ince yanaklarınla yolda kalabilirsin.:kop:

normalde 45 no ayakkabı giyiyor isen 47 no giy o zaman daha şekil durur.:kop: :kop: :kop: :kop:

Arkadaşım, sen 15" jantı düşünme demişsin, ben ona cevaben yazdım.Opel mühendisleri koymuş işte 1.4 Twinport arabaya 185/55/R15 lastik, onlara sorabilirsin fren mesafesi ne olur diye...55'e de ince diyorsan diyeceğim birşey yok...Smiley'leri yerisiz kullanman konusunda seni uyarmıştım, onu artık senin terbiyesizliğine veriyorum...Performans konusuna gelince, olur ya belki görmüşsündür, draglarda herkes arabanın üzerindeki lastikleri çıkarıp bagajdaki lastikleri takar.Ha dersen ki benim yarış alanım sokakalar, o da yanlış...

Ayaklarım sana büyük mü geldi, baya dert edinmişin kendine?

maverick35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
skyeye' Alıntı:
Arkadaşım, sen 15" jantı düşünme demişsin, ben ona cevaben yazdım.Opel mühendisleri koymuş işte 1.4 Twinport arabaya 185/55/R15 lastik, onlara sorabilirsin fren mesafesi ne olur diye...55'e de ince diyorsan diyeceğim birşey yok...Smiley'leri yerisiz kullanman konusunda seni uyarmıştım, onu artık senin terbiyesizliğine veriyorum...Performans konusuna gelince, olur ya belki görmüşsündür, draglarda herkes arabanın üzerindeki lastikleri çıkarıp bagajdaki lastikleri takar.Ha dersen ki benim yarış alanım sokakalar, o da yanlış...

klasik bir skyeye cevabı

galiba bazılarımızın janttan anlamadıgını itiraf etme zamanı geldi

extreme17

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
skyeye' Alıntı:

skeyeye arkadasım tamam sen haklısın ve bu işi çok iyi biliyorsun
sana tavsiyem buralarda harcanma.....

sana iki tane sorum olacak
kaç yaşındasın ?
arabanı baban mı aldı?

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bak sevgili kardeşim, 3 gündür siteye üyesin ve utanmadan bi de ukalalık yapıyorsun.Önce bir ortamı, insanları tanımaya çalış ve herşeyden önce efendi ol biraz, insanların sana hitap ettiği şekilde hitap etmeye çalış, bu sana bir ağabey tavsiyesi olsun...

Yaşımı çok merak ediyorsan üye bilgilerimden bakarsın, araba konusunda da cevap vermeme gerek kalmadı herhalde...

extreme17

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
skyeye' Alıntı:
Bak sevgili kardeşim, 3 gündür siteye üyesin ve utanmadan bi de ukalalık yapıyorsun.Önce bir ortamı, insanları tanımaya çalış ve herşeyden önce efendi ol biraz, insanların sana hitap ettiği şekilde hitap etmeye çalış, bu sana bir ağabey tavsiyesi olsun...

Yaşımı çok merak ediyorsan üye bilgilerimden bakarsın, araba konusunda da cevap vermeme gerek kalmadı herhalde...

bakıyorum hemen kaynaştın kardeş falan hayrola!!!
ben efendi olduguma inanıyorum çevreme karşı da saygılıyım ama senin
bu sivri ve bilmiş tavırların beni etkiledi.benim amacım yalnış fikirlerini çevrene yaymaman belki senin yüzünden insanlar yalnış şeyler yapacaklar.O sevgili fikirlerini kendine sakla.farkındaysan savunmam sadece sana yönelik.

bu foruma yeni üye olmuş olabilirim ama uzun süredir araç kullanıyorum
vede sürekli internette modif.olaylarını takip ediyorum.O konuda şüphen olmasın:kop:

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Birkaç tane kendini bilmez adam var bu sitede ve bence sırf skyeye arkadaşımızı tahrik edip ceza almasını sağlamaya çalışıyorlar gibi geliyor bana..

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
extreme17' Alıntı:
bakıyorum hemen kaynaştın kardeş falan hayrola!!!
ben efendi olduguma inanıyorum çevreme karşı da saygılıyım ama senin
bu sivri ve bilmiş tavırların beni etkiledi.benim amacım yalnış fikirlerini çevrene yaymaman belki senin yüzünden insanlar yalnış şeyler yapacaklar.O sevgili fikirlerini kendine sakla.farkındaysan savunmam sadece sana yönelik.

bu foruma yeni üye olmuş olabilirim ama uzun süredir araç kullanıyorum
vede sürekli internette modif.olaylarını takip ediyorum.O konuda şüphen olmasın:kop:

Bak tekrar kardeşim diyorum, çünkü yaşça benden oldukça küçük olanlara genelde bu şekilde hitap ederim.Biz zaten bu sitede genelde hep kardeş olarak bakarız birbirimize ama sen kaynaşamayıp kendini soyutlayacaksan o senin bileceğin iş.Efendi olduğuna inanıyorsan efendi gibi davran.

Bu arada eğitim falan mı aldın jant+yay konusunda, beni yargılayacak kadar bilgin olduğunu nereden çıkardın.Benim anlattıklarımın hepsi bizzat denenmiş ve uygulanmış konulardır, kulaktan dolma bilgiler değil.Üstelik gidip de standardında 15" bulunan arabaya 15" olmaz diyen ben miyim?Opel mühendislerinden de mi çok bildiğini iddia ediyorsun şimdi de? Bu durumda kim yanlış fikirler yaymış oluyor siteye?

Uzun süredir araç kullanıyorum diyorsun, ben o sürenin 2 katından fazla süredir kullanıyorum, sen orta okula başladığında benim ehliyetim vardı.Dolayısı ile konu hakkında senden çok daha fazla deneyimim olduğunu düşünüyor ve bildiklerimi buna dayanarak paylaşıyorum.İnan internette okudukların uygulamaya gelince pek o kadar kolay olmuyor, o zaman görüyorsun olay neymiş.Sen de zaman içinde öğreneceksin tabi bunları...
smiley'leri yersiz kullanma konusunda seni 2 kez uyarmıştım ama insan olan anlar.Forum kurallarını okumadın sanırım ama artık çok geç...

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardes deymez zamanına yazık bunlar gibilerinden cok var sitede..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...