Corsa B'ye hangi jant 15'' mi yoksa 16'' mı???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dragon' Alıntı:
Birkaç tane kendini bilmez adam var bu sitede ve bence sırf skyeye arkadaşımızı tahrik edip ceza almasını sağlamaya çalışıyorlar gibi geliyor bana..

Yemez Yavuz'cum, çok gördük bunları...Fast & Furious'ı seyredip bi hava filtresi takan kendini modifiyeci ilan ediyor...

extreme17

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dragon' Alıntı:
Birkaç tane kendini bilmez adam var bu sitede ve bence sırf skyeye arkadaşımızı tahrik edip ceza almasını sağlamaya çalışıyorlar gibi geliyor bana..

:kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop: :kop:

extreme17

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
(Bu arada eğitim falan mı aldın jant+yay konusunda, beni yargılayacak kadar bilgin olduğunu nereden çıkardın.Benim anlattıklarımın hepsi bizzat denenmiş ve uygulanmış konulardır, kulaktan dolma bilgiler değil.Üstelik gidip de standardında 15" bulunan arabaya 15" olmaz diyen ben miyim?Opel mühendislerinden de mi çok bildiğini iddia ediyorsun şimdi de? Bu durumda kim yanlış fikirler yaymış oluyor siteye?)

skyeye;;;
farkındaysan konunun başlıgını unuttun galiba unutkanlık olabilir :good: bahsettiğimiz araç 2000 model opel corsa B 1.4 16v üzerinde 13 inç jant
var orjinalı konuyu sakız gibi oraya buraya çekme

extreme17

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
skyeye' Alıntı:
Keyfini çıkar sevgili kardeşim, muhtemelen son saatlerini yaşıyorsun bu sitede...

senin gibi güçsüz adamlar sorunlarını kendileri çözemezler vede
başka yöntemlere başvururlar. zuhahaah:kop:

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
extreme17' Alıntı:
senin gibi güçsüz adamlar sorunlarını kendileri çözemezler vede
başka yöntemlere başvururlar. zuhahaah:kop:

Gerçekten üzülüyorum senin için, halbuki çok şey öğrenebilirdin bu siteden.Kendi ayıplarını başkalarına saldırarak örtmeye çalışmana gerek yok sevgili kardeşim, burada herkes biliyor kimin ne olduğunu.Yaptığın terbiyeizliklerin elbette ki bir cezası olacaktır, burası topluma açık bir site ve bazı kuralları var.Bu kurallara uymayanlara da önce ihtar verilip , ihlallerin devamı halinde eğer yönetim tarafından gerek görülürse siteden uzaklaştırılırlar.Maalesef sen de bu kuralların bilincinde değilsin herhalde ki ihlal edip duruyorsun.Ama önce insan olmak lazım, yoksa kurallar hikaye...

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
extreme17' Alıntı:
(Bu arada eğitim falan mı aldın jant+yay konusunda, beni yargılayacak kadar bilgin olduğunu nereden çıkardın.Benim anlattıklarımın hepsi bizzat denenmiş ve uygulanmış konulardır, kulaktan dolma bilgiler değil.Üstelik gidip de standardında 15" bulunan arabaya 15" olmaz diyen ben miyim?Opel mühendislerinden de mi çok bildiğini iddia ediyorsun şimdi de? Bu durumda kim yanlış fikirler yaymış oluyor siteye?)

skyeye;;;
farkındaysan konunun başlıgını unuttun galiba unutkanlık olabilir :good: bahsettiğimiz araç 2000 model opel corsa B 1.4 16v üzerinde 13 inç jant
var orjinalı konuyu sakız gibi oraya buraya çekme

Yani?Sen hala o arabaya 15" jant olmayacağını mı iddia edeceksin yoksa?

pre_lude

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya üye aracalarına bakın bende var corsa b 16" taktım nokta.. konu kapanmıstır uzatmayın arkadaslar...

extreme17

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
skyeye' Alıntı:
Yani?Sen hala o arabaya 15" jant olmayacağını mı iddia edeceksin yoksa?

tamam arkadaşım sen haklısın evt aynen öyle dediğin gibi:good:
iletişim problemi yaşıyoruz seninle ikimiz saplantıların var senin bir doktora görün

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...