Corsa B'ye hangi jant 15'' mi yoksa 16'' mı???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
extreme17' Alıntı:
tamam arkadaşım sen haklısın evt aynen öyle dediğin gibi:good:
iletişim problemi yaşıyoruz seninle ikimiz saplantıların var senin bir doktora görün

Cehenneme kadar yolun var...

OpelTeam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.atolyebukalemun.com
extreme17' Alıntı:
tamam arkadaşım sen haklısın evt aynen öyle dediğin gibi:good:
iletişim problemi yaşıyoruz seninle ikimiz saplantıların var senin bir doktora görün
arkadaşım artık frene bassan iyi olacak bence aşırıya kaçmaya başlamışsın seni saygıya davet ediyorum çok basit şeylerden birbirimizi kasmayalım lütfen terbiye....

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw bu jant konusu ne zaman açılsa sorun oluyor sevgili skyeye bence cevaplarını anlayan lara yaz ve sorun yaşama son 2 3 haftadır bu tip tartışmalar başladı arkadaşlarımızı davet ediyoruz kaliteli hoş bi site diye ama ne bu ya bilmeyen ısrarla bilgi saçıyor ben şahsen senin mod olayını biliyorum
hesapsız iş yapmadıgınıda biliyorum sevgili muddapa ya abi bu adam ne yapmış ya bu jantı koymuş yürürmü bu araba dedigimde valla test ettim diger 16 jant takan corsalar bayarken bu fırlıyor dedi çok iyi felan buda senin bu işi bildegine işarettir şahsen tanışmamış olsakta aracını iyi biliyorum
aracında kalite bilen biliyor burda gereksiz cevaplar yazma yeni ve anyı kişilerle diyalog sorunu yaşıyorsun konunun başında yinemi jant diye yazmıştım bu yüzden gelinecek nokta belliydi seni tekrar sabrından dolayı kutlarım isteyen istedigini taksın soran arkadaş zaten burdan bi secim yapacaktır ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...