corsa c 15'' et49 jant arıyorum

Mst

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En son fotoğraftaki d kasa jantları 15" sanırım, aslında yakışıyorda;

2d91dno.jpg

2co0pe0.jpg

Son düzenleme:

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
bu resimler böyle dursun ben arabamın resimlerini koyayım akşam. hangisi güzel duracak karar verelim hep beraber :)

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
bence çok güzel olur :)

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
valla 2. elde zor. sıfırıda dünya para

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar astra g aracıma elegance jantı bulamadım bu janttan takacağım nasıl olur sizce buda opel combo jantı 4*100 ama et değerini bilmiyorum uyarmı ve araçta nasıl durur bi yardımcı olursanız sevinirim
kkg25.jpg

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
daha öncede ET35 jant kullandam ama 3.5cm yay vardı herhangi bir sorun yaşamadım. ama 5cm takınca esnemelerde ve virajlarda sürtme yaptı. camurluk ağızlarını hatta davlumbazları bile traşlattım. hala sürtme devam ediyor. şimdilik plastik takoz koyduk yayların arasına. hem sertleşti hem biraz kalktı araba. şimdilik sürtmüyor. ben yayların çok yumuşak olmasından dolayı sürtme yaşadığımı düşünüyorum. şimdi öncelikle daha sert bir yay alıp takıcam. eğer devam ederse oem opel jantı almayı düşünüyorum. yada kaportacıda çamurluk içlerini açtırıcam. başkada aklıma bişey gelmiyor.:(

ön sürtüyorsa yapacak birşey yok cunku davlumbazın iç hatları girintili çıkıntılı. ama arka bakalıtlerin içe girişlerini kestirip, camurluk agızlarını da elle esneterek az bişey açarsın. bakalıtlerinde civatalarını söküp dayson silikonla yapıştırdınmı olur.