Corsa C Angel arayanlar icin

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadasımın aracıydı kendisi antalyada okul bitince ayrıldık malum,mercekli far almıstı markasını bilmiyorum,kendi değiştirdi içindeki merceği fakat değiştirirken merceklerin çapına dikkat etmen gerekiyor ...özellikle bi-xenon mercekleri daha büyük oluyor (misal).Dışarıdan görüntü açısında bir fark olmuyor.

bazukaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Buyrun size mercekten xenon far kiti sonar ve mercekte hıc bır sorun yok gayet guzel baska bır mercekle deyıstırmenın bır anlamı yok ben bir kullanan olarak soyluyorum.Buyrun birde resim..

maxwell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bazukaa' Alıntı:
Buyrun size mercekten xenon far kiti sonar ve mercekte hıc bır sorun yok gayet guzel baska bır mercekle deyıstırmenın bır anlamı yok ben bir kullanan olarak soyluyorum.Buyrun birde resim..

:good:
Mercekli fara hiçbir modifikasyon yapmamışmıydın..Sanırım angel rengini değiştirdin.Corsa c için sonar h1 mi kullanıyor xenon ve halojende.:confused:

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bazuka dedilkerimizi yanlış anlamıssın bu resimlerden de anlaşılmıyor nasıl bir ışık dağılımı yaptıgını anlamak için aracı duvara karsı cekip görüntü almak lazım.

maxwell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
coRSac' Alıntı:
Bazuka dedilkerimizi yanlış anlamıssın bu resimlerden de anlaşılmıyor nasıl bir ışık dağılımı yaptıgını anlamak için aracı duvara karsı cekip görüntü almak lazım.

:good: :good: :good: :good:

maxwell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Corsa c mercekli angel farları aracımıza monte ettiğimizde olan değişiklikler:alkis:
1.Ampül tipi halojen ve xenon'da H1'i destekliyor
2.Mercek duvar deseni bozuk olduğu ve valeo merceklerle değiştirme gereği(önemli bir mevzu)
3.Far seviye ayarı kullanılamıyor
4.İzolasyon sorunu nedeniyle far içinin buğu yaptığı yada su aldığı
5.Orjinal farlarımızı tekrar takmak istediğimizde bir handikap olup olmadığını bilmiyorum.
6.Far ayarının iyi yapılması
Bu noktalara açıklık getirecek arkadaşlar fikirlerinizi bekliyorum.:cool:

7.Sonar mercekli angeleye'ın Corsa C için uzunların ampül tipi nedir?
Sanırım henüz pek deneyimi olan yok mercekli angeleye farlar hakkında??

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Eğer hepsinde far ayarı yoksa gerçekten kötü bir durum,en iyi seçenek cosmo farını modlamak olacaktır..Ama çıkmacılarda yok,silverline da çıktı ama gene düşmedi çıkmacılara..

Barthes

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maxwell' Alıntı:
Corsa c mercekli angel farları aracımıza monte ettiğimizde olan değişiklikler:alkis:
1.Ampül tipi halojen ve xenon'da H1'i destekliyor
2.Mercek duvar deseni bozuk olduğu ve valeo merceklerle değiştirme gereği(önemli bir mevzu)
3.Far seviye ayarı kullanılamıyor
4.İzolasyon sorunu nedeniyle far içinin buğu yaptığı yada su aldığı
5.Orjinal farlarımızı tekrar takmak istediğimizde bir handikap olup olmadığını bilmiyorum.
6.Far ayarının iyi yapılması
Bu noktalara açıklık getirecek arkadaşlar fikirlerinizi bekliyorum.:cool:

Bende aynı şeyleri duyup tırstığım için iki aydır erteliyorum :( , birde eliftuning'ten siyaha zeminli bi far getirtecekler, montaj dahil 470 diyorlar ama marka bilinmiyor nedir ki acaba?:confused:

omerdia

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Barthes' Alıntı:
Bende aynı şeyleri duyup tırstığım için iki aydır erteliyorum :( , birde eliftuning'ten siyaha zeminli bi far getirtecekler, montaj dahil 470 diyorlar ama marka bilinmiyor nedir ki acaba?:confused:

gülü seven dikenine katlanir:)

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maxwell' Alıntı:
Hmm..Bazıları sonar için mercekleri iyi odaklamıyo diyorlar.Xenon yaptırdın mı?
valla kardeşş bende xenon var ama henüz angell ları takmadımm!dükkanda yatıyolarr!inşallah bu hafta içi takıcammm!oo zaman mercekleriin nasıl olduğu ortaya çıkarr:good: