Corsa C Angel Yardımm

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
mercekli xenon yan sanayi ürün yok angel olmayan..
junyan ya da sonar angel + xenon kit taktırsan, fiyatı 1 lira ise orjinal cosmo pakette sunulan xenon mercekli optik far takım fiyatı 3 lira... hatırlatayım.. çıkmacıdan cosmo mercekli far bulursan temize o başka tabi :)

burakank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mercekli xenon yan sanayi ürün yok angel olmayan..
junyan ya da sonar angel + xenon kit taktırsan, fiyatı 1 lira ise orjinal cosmo pakette sunulan xenon mercekli optik far takım fiyatı 3 lira... hatırlatayım.. çıkmacıdan cosmo mercekli far bulursan temize o başka tabi :)
evet umut...başka bi linkte de yazmıştım,kazamda ön sağ mercekli farım değişti 2 sene önce,o zaman 470YTL idi fiyatı,ikinci eli olur mu bilmem ama çiftini minimum 800+xenon=1000YTL diyelim..çok pahalı..

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
yetkili servisin verdiği fiyat .. 1266 ytl :S

holocaust116

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende zaten xenon var h1 galiba bu angellar h1 yedek xenon ampulü alıcam benim demek istediğim ledler sarı yanarsa sırıtır

BluuBZeR0

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende zaten xenon var h1 galiba bu angellar h1 yedek xenon ampulü alıcam benim demek istediğim ledler sarı yanarsa sırıtır

ledler Fk modellerinde sarı yanıyor.. junyan ve sonarlarda led halkalar mavi yanıyor.Bak imzamda ki model junyan.. Üstteki sarı ledi diyorsan bmw şekli var tabii bmwnın ledleri kadar karizma deil ama :D

ayrıca o sarı ledi beyazla değiştirebilirsin..

Ayrıca sende xenon varsa muhtemelen h7'dir.. Orj farlar h7 kullanıyor.. Angel farlar h1 kullanıyor. Yani xenonunuda değiştirmen lazım.

holocaust116

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
xenon ampullerini değiştirsem olmazmı h1 tip xenon yedek ampülle değiştirsek olmuyomu

holocaust116

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağolasın teşekkür ederim

corsa_fb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bence hiç bulaşma. Önünü göremezsin. Ayarlanmıyor meret. xenonda var ama bir işe yaramıyor xenon. Benımkıler junyan forumdan oğuz arkadaşımında junyan.. Ya junyanlarda sorun var ya bütün angellarda.. Benım arkadaşında C4de var angel onunda göstermiyor yolu.

Ama yinede alacam hevesliyim diyorsan Sonar veya junyan fark yapmaz. Junyanlarda far kaşı var sarı yanıyor istersen beyazla değiştirebilirsin.

mrb sana bi şey sormak istiyorum bende c4.e angel alıcam fakat araştırdıgım kadarıyla içlerinde en iyi marka eagleeye onu alıcam arkadaşın ne marka kullanıyo ?