Corsa C çıta boyatma

WhiTeRaVeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar ben crosa aracımdaki kapılarda ve tamponlarda bulunan siyah çıtaları aracın rengine boyatmak istiyorum. Tabi astar da atılması gerekiyor. Tüm bu işlemler yaklaşık ne kadar tutar? Kazıklanmamak için önceden bir fikrim olması açısından yardımlarınızı bekliyorum.

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
ben ankarada vectra için fiyat aldım...yan çıtalar...kapı kolları...ön ve arka tampondaki siyah kısımlar...komple astarlı 250 ytl

WhiTeRaVeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sizin araçta boyanacak yüzey corsadakinden daha fazla. benim masrafım daha düşük olur herhalde.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçende arabadaki çizikler için autoking e gitmiştim , randevu almak için. 4 kapı cıtası 4 tampon cıtası 2 ayna , toplam 10 parca için boya 600 ytl tutar dediler.zaten bu işi autoking de yaptırmak yanlış olur, ama normal bir boyacı 250-300 civarına yapar diye tahmin ediyorum

ahmet altınçubuk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım boyama fiyatları hakkında bir bilgim yok ama siyah çıtaları güzelce parlattığında düz renkten daha iyi oluyor bence.
siyah kapıya bir hareket katıyor diye düşünüyorum. Tabii ki zevkler asla tartışılmaz. Eğer yaptırırsan resmini mutlaka sayfa ya ekle.

csc0086smalljk8.jpg

Ahmet Altınçubuk

KaptaN55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.google-tc.com
işin birde değişik yönü var...metalle plastiğin boya rengi farklı oluyor...ikisinide aynı anda boya aynı boyayla arada ton farkı oluyor...

SERKAN_61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçende arabadaki çizikler için autoking e gitmiştim , randevu almak için. 4 kapı cıtası 4 tampon cıtası 2 ayna , toplam 10 parca için boya 600 ytl tutar dediler.zaten bu işi autoking de yaptırmak yanlış olur, ama normal bir boyacı 250-300 civarına yapar diye tahmin ediyorum
berker abi trabzondaki autokinge 4 kapı kolu 4 kapı çıtası 2 ayna 200ytl fiyat verdiler artı plakanın altından itibarende boyandı hepsi sökülerek yapıldı ;)

WhiTeRaVeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok farklı fiyatlar söylenmiş. Bende gidip bir sanayide fiyat sorayım. Ama 100 ytl'yi geçmez umarım. Yaptırırsam fotolarını da eklerim.
@KaptaN55 hepsini birlikte boyat demişsin. Kaportayı mı kastettin? Eğer öyleyse 8 çıta için bütün arabayı boyatmak biraz saçma olur. Yanlış anladım herhalde.

brqcorsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbulda bu işlemi yaptıran yok sanırım