Corsa C - Combo Sabit Volant Montaj ve Kıyaslama (Resimli Anlatım)

AstraCoupeDriver

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
...

Son düzenleme:

ilhan_vet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ağzına sağlık güzel açıklamışsın,paylaşım ve anlatım çok güzel, sürüşte ki farkları da anlatabilirmisin, mesela ben dökme olanı taktırdım ama bozuk volanla daha seriydi arabam bu bi gerçek,ama yakıtta bi sorun yok aynı şekilde yakıyor araba,yalnız ağırlaştı ama yüksek devir yapınca fırlıyor, ama önceden normal devirlerde de fırlardı :)

GOLD MASTER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ağzına sağlık güzel açıklamışsın,paylaşım ve anlatım çok güzel, sürüşte ki farkları da anlatabilirmisin, mesela ben dökme olanı taktırdım ama bozuk volanla daha seriydi arabam bu bi gerçek,ama yakıtta bi sorun yok aynı şekilde yakıyor araba,yalnız ağırlaştı ama yüksek devir yapınca fırlıyor, ama önceden normal devirlerde de fırlardı :)

dökme olan sabit volant kg olarak orj italyan sabit volanttan biraz daha agırdır ve taktırıdıgınız baskı balata da seri nosu 828201 .dir kg olarak agırdır (orj italyan sabit volant afiftir 1.4 astra f ve astra g olanınkide parça nosu 174001 olan daha hafif baskı balatadır) :D

Son düzenleme:

erduvenci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
taktıranlar konuşuyor..herkese gecmiş olsun kıyaslamalar güzel..

ilhan_vet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dökme olan sabit volant kg olarak orj italyan sabit volanttan biraz daha agırdır ve taktırıdıgınız baskı balata da seri nosu 828201 .dir kg olarak agırdır (orj italyan sabit volant afiftir 1.4 astra f ve astra g olanınkide parça nosu 174001 olan daha hafif baskı balatadır) :D

teşekkür ederim bilgiler için :) şimdilik çok bi sorun yok ben memnunum ama daha seri olsaydı yada en azından eski halini aratmasaydı daha hoş olurdu :D ancak şimdilik yeterli, eğer aracı satmazsam yada memnun kalmazsam acımam zaten değiştiririm :) ama şimdilik sıkıntı yok, yalnız şu bir gerçek malzemenin kalite farkı resimden bile belli, keşke bekleseydim demeden edemiyorum :) ama iş işten geçti artık :)

AstraCoupeDriver

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
...

Son düzenleme: