corsa c de abs warmı

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2006 corsa c essentia 1.2 abs yok... ben alırken dizel alsaydım essentia da olsa vardı abs.. sizinkindede olmama ihtimali yüksek

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
meftun ne gerek var abs ye. yıllardır abs sız arabalara bındık. son 15 yıldır bı abs dır geldı gıdıyo :)

R.I.P

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O zaman frene basma fren balatana bişey olur... Viteside değiştirme hatta debriyaja basma aman sakın debriyaja basarsan kullanımına bağlı olarak belirli bi süre içinde debriyaj balatan biter. Frene basarsanda fren balatan bitebilir disklerininde incelmesi söz konusu tabi.

celo975

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Saolun

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
meftun ne gerek var abs ye. yıllardır abs sız arabalara bındık. son 15 yıldır bı abs dır geldı gıdıyo :)

çok matah bişey deil bencede.. meganda abs varda noldu.. frene dokunur dokunmaz bariyere girdi babam.. usta şöför abs ye ihtiyaç duymaz zaten :), hatta frenede ihtiyaç duymaz motor frenini kullanır ehuehu

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok matah bişey deil bencede.. meganda abs varda noldu.. frene dokunur dokunmaz bariyere girdi babam.. usta şöför abs ye ihtiyaç duymaz zaten :), hatta frenede ihtiyaç duymaz motor frenini kullanır ehuehu

matah birşey bence ben abs sayesinde bir kaç kez kılpayı kaza atlattım. yerine göre abs nin çok faydası var.

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
direksiyonda önemli olan rizikoya girmemektir, girdikten sonra kurtardım demenin fazla bi anlamı yok.. allah korusun 1 2 kurtarırsın 3.de patlarsın.. baktın yerler hafif ıslak daha temkinli kullancaksın o zaman abs olmasada sorun olmuyo.. illaki yerine göre artıları vardır ama dediğim gibi kaydımı abs olsada kayıyo.. belki sert frende direksiyon hakimiyetin daha iyi oluyo ama bu seferde fren mesafen uzuyo takır tukur araba durmuyo 2 saat.. sonuç olarak sana katılıyorum olsa daha iyi ama olmamasıda çok problem değil

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
direksiyonda önemli olan rizikoya girmemektir, girdikten sonra kurtardım demenin fazla bi anlamı yok.. allah korusun 1 2 kurtarırsın 3.de patlarsın.. baktın yerler hafif ıslak daha temkinli kullancaksın o zaman abs olmasada sorun olmuyo.. illaki yerine göre artıları vardır ama dediğim gibi kaydımı abs olsada kayıyo.. belki sert frende direksiyon hakimiyetin daha iyi oluyo ama bu seferde fren mesafen uzuyo takır tukur araba durmuyo 2 saat.. sonuç olarak sana katılıyorum olsa daha iyi ama olmamasıda çok problem değil

abs de fren mesafesinin uzadığı bir gerçek heleki yokuş aşağı iniyorsanız. Ancak abs siz bir araçta aniden frene yüklendiğinizde dediğiniz gibi direksiyon hakimiyetini kaybediyorsunuz ve kaymaya başlıyorsunuz ne tarafa kayacağınızda şansınıza artık.