Corsa-c dizel çok yakma ve gaz yememe!

tuncerbilek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mrb arkadaşlar.Opel Corsa 2005 model 85 binde dizel arabam var,araba inanılmaz fazla yakmaya başladı,ve eskisi gibi gaz yemiyor.(Mazot filtresi,hava filtresi, yeni) bujiler 15 bin kmlik var.Ben niğdede yaşıyorum,burada yetkili opel servisi yok ...arıza ile ilgili bi fikir verirseniz sevinirim.

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
isitma bujiside bir buji degilmidir arkadaslar..;) yoksa sizlerin arabalar buji sizmi..:D

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mrb arkadaşlar.Opel Corsa 2005 model 85 binde dizel arabam var,araba inanılmaz fazla yakmaya başladı,ve eskisi gibi gaz yemiyor.(Mazot filtresi,hava filtresi, yeni) bujiler 15 bin kmlik var.Ben niğdede yaşıyorum,burada yetkili opel servisi yok ...arıza ile ilgili bi fikir verirseniz sevinirim.
arkadaslar muziplik yapmayi seviyor herhalde...fikir verilecek yerde kizdirma bujileri ile ugrasiyor...
kardesim yakit geri dönüsü tikali olabilir acilip hava basilmasi lazim...injektion basinci ayari bozuk olabilir... bir ustaya veya servise gösteriver...
gecmis olsun

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
niğdede opelden anlayanı bulamazsın abicim.. ben opel varken her türlü problemimde biner mersine giderdim. eğer sorun ağırsa doğruca adanaya.. niğdede opelden anladığını iddia eden "model otomotiv" var ki kazığın dik âlâsı olduğu gibi ustalığı yok varsa yoksa parça değişimi var.. bir tanede atasanayide bir özel servis var, onunda modelden kalır yanı yok.. başkada yok zaten.. tavsiyem forumdaki arkadaşlardan tavsiye istemen ve kayseriden-adanadan-mersinden hangisi olursa bir usta bulman.. allah kolaylık versin.

tuncerbilek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam tşkkürler ...doğru sölyosun niğdede usta yok ama napalım,şimdi mersine gitsek 40-50 lira yakacaz.bilmiyomki ya kararsız kaldım vallaa..

nakayama

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hava akısmetrene baktır derım,gaz yemez cok yakar 4000d gecmez sorun boyleyse tabı

emrastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kızdırmaaaa bujisi:D