Corsa C için Angel

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
coRSac' Alıntı:
skyeye(mavi) ve bazukanın(sarı) angelları farklı renklerde yanıyor bunun sebebi ne?Ama mavi daha hoş duruyor..

Benim de orjinali sarı yanıyordu.Benimkinin angel sistemi biraz değişik ve zahmetli maalesef.Sağda 8+solda 8 toplam 16 adet ufak gösterge ampulu yuvası gibi yuvalar var, oralardaki ampuller aydınlatıyor angelları.Benim sarı ampulleri beyaz ledle değiştirdiğim için öyle mavimtrak yanıyor...

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Senin emeğin yani, eline sağlık çok hoş olmus bu haliyle..

maverick35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slmm bendede bu war

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaw bu gün autoshop ta çalışan biri dediki bu engel hazır satılıyo sanaide iyi bi usta var orjinal farların camını söküp içini sihaya boyuyor sonra engel halkaları takıp kapatıyor iyide oluyor dedi şaşırdım ve her ebatta varmış bu engel halkalar

yaw dedim bizim pratik zekamız hayranım bu türk işi sistemlere ne dersiniz bi ara gidip bakıcam uygulanmış varsa resmini çeker paylaşırım

maverick35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
10012007001kp5.jpg

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araban güzelmiş dm 2460

bazukaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
coRSac' Alıntı:
skyeye(mavi) ve bazukanın(sarı) angelları farklı renklerde yanıyor bunun sebebi ne?Ama mavi daha hoş duruyor..
Ben sana soyle yardımcı olayım çeşit olsun ortaya karışık olsun :) Bendekiler sarı diyil beyaz ilk önce onu belirteyim.FK lar turkıyeye geldığınde genelde içinde sarı angellerıyla gelır.Tabi kendin daha sonra bunun rengini hatta angelı deyistirmen mümkün.Ben alırken Özellıkle beyaz (whıte) sparıs ettim.

Çeşit olarak soyle bır acıklama yapayım boyle daha iyi anlaşılır..

bazukaa beyaz (whıte) skyeye mavi (blue)

Bir aralar içimden kırmızı geciriyodum Turkiyede bulamadım yurt dısında var boyle jan janlı yanan.. Sonradan vazgectım cunku kesinlıkle ön farlarda kırmızı olayı yasak kazaya sebebiyet verebılırsınz ve sadece kırmızı arka stoplarda zorunludur.

Umarım angelların renk konusunda aydınlatmışımdır.. Unutmadan bu resımlerını koyduğum angellar yuvarlak zemınlı farlar içindir. FK,Sonar vs..

bazukaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
maxwell' Alıntı:
mrb bazuka,senin angel eye lar bayağı hoş görünüyor.Nerden aldın ,maliyeti ne kadar oldu.Yurtdışından daha ucuza alabileceğim bir yer var mı angel eye falrları...?
Yurt dışından ucuza alman zor hatta pahalıya gelır.. Bu siyah zemın çift halka mercekli farların turkiyede fiyatı ortalama 500ytl dir.. Satılan yere uç aşşa beş yukarı oynar fıyatı 500ytl den fazla verme..Benım uzaktan bir arkadasım B Y S tunıngde çalısıyodu biraz ındırım yaptırıp ondan almıştım..

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Beyaz angellarınla andınlattın beni sağol. :)