Corsa C için kule gergisi

corsa_fb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar corsa C için kule gergisi almayı düşünüorum baya bi araştırma yaptım we bulamadım netten falan alan arkadaş war mı weya herhangi başka bi yerden yardımcı olursa sewinirim şimdiden teşekkürler.

corsa_fb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa b için git aksarayda aksesuarcılar war orda war 3-5 dükkanda fiyatıda 13o-15o ytl arası olması lazım bulmuştum ben corsa b için arkadaşıma aldık

corsa_fb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
skyeye isim ermandı galiba heralde erman die hitap etmemde bi sorun olmaz sen galiba netten almıştın dime ? eger netten aldıysan hangi siteden we fiyat belirtir misin otopol.de buldum bizim araçlar için 148 ytl fiyat war ama ordan mı alsam mı pek emin degilim

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa_fb' Alıntı:
skyeye isim ermandı galiba heralde erman die hitap etmemde bi sorun olmaz sen galiba netten almıştın dime ? eger netten aldıysan hangi siteden we fiyat belirtir misin otopol.de buldum bizim araçlar için 148 ytl fiyat war ama ordan mı alsam mı pek emin degilim

Yok canım ne sorun olacak:) Evet, Otopol'den aldım yalnız sipariş onay aşamasında sitede görülen yanlış olduğunu özür dileyerek durumu bana bildirmişlerdi ve sonuç olarak toplam maliyeti 236 YTL'yi bulmuştu.Daha sonra tesadüfen onların da Powershop'tan aldığını öğrendim.Yani sen ilk elden Powershop'tan alırsan daha uygun bir fiyata maledebilirsin.

corsa_fb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
148.den 236 yapıo demekki uyanıklar :D o zaman dogru diosun en mantıklısı powershop yay koyamıorum bari kule gergisi takıyim bu arada sagol erman bilgiler için

corsa_fb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
msn açsana hemşom