corsa c mars

corsa38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar benım araba 2004 1.3 dızel corsac 10500km araba 2-3 sn mars basmadan calısmıyo sızdede oluyomu ,yazın tabı bırazdaha kısalıyo ama bazen baska araclara bakıyorum marsa dokunur dokunmaz alıyo acaba benım arabadamı bir sorun var bır kac tamırcıye gostedım normaldır dıyolar

bkaraman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bendede 2004 cdti var beni aracımda öyle bu bir kusur değildir dizeller ,benzinliler gibi bir marşta hemen almazlar motorların yapıları itibarı ile çalışma ilkeleri zarklıdır

corsa38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biliyorum sıkıstırmayla yakıt yanar dızellerde benzınlıde bujı sparkı ıle ama abımdede polo 1.4tdı var 2007 o anında alıyo aslında arabayı ılk aldıgıda 2006 temmuz da ılk zamanlar benım aracta oyle ıdı sonra bırden ne oldu ıse gec almaya basladı aslında karbon temızlıgı gerkekır pekı ısıtma bujılerınden olabılırmı dıycem ama araba sıcak ıken yaz aylarındada oyle calısıyo su mevsımde bıle bazen kontagı ıkıletıyo

dalkiranm

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 2,5 senedir dizel corsa kullanıyorum maşallah her seferinde tek marşta araba çalısıyor, daha önceki formlarda böyle problemin olgunu tamir için opelin tamir kiti yaptıgını hatırlıyorum formdaki eski konulara bakarsan belki bişeyler bulabilirsin.

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar dizel motoru çalıştırmak için marş motorun güçlü olması lazım ...yani 2 sn de alıyorsa ondan üstüne marş alan dizel araç tanımam ben derim daha ne olsun 2 sn ...dizel motorlarındaki sıkıştırma oranalrı yüzünden yakıtı sıkıştırıp patlatması için belli zaman geçmesi gerek bu 2 sn de bence normal hatta bana göre bayapı bi iyi sorun değil yani..

corsa38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bır dızel arac sorunu yok ıse krankın ufak bır devrı ıle anında calısması lazım mars motoru zaten onu cevırebılecek gucte olmasa motor calısmaz herhalde eskı konuları bır arastırayım yalnız suuda belırteyım bu kısın en sert gectıgı gece -21 lerı gordugu gunlerde benım aracım calısmıstı bıraz zor oldu ama calısmıstı ve benım aracımın calıstıgı gunlerde ınanın yetkılı servıste tam 56 arac sabah calısmadıgından beklıyodu ama kerata tek dokunusta alımıyo nedense neyse bole devam etcek artık napalım

iberay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim arabada da aynı sorun var ama sadece sıcakken oluyor.bir saat sonra düzeliyor.-25 de tek marş alıyor