Corsa c Orta ekran navi

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel corsa aracıma orjinal bir şekilde duracak şekilde navigasyon projesi yapmak istiyordum ve forumda ki arkadaşlar yardımıyla bu projeyi tamamladımm
bu şapkanın ürün kodu
62 34 658 ve 62 34 659
2 parça ..

bu da benim corsama ait navigasyon çalışması
http://www.youtube.com/watch?v=XeLH2H3UeRc

corsa aracıma yaptığım navigasyon işleminin gündüz çekimi tüm fonksiyonları ile birlikte
http://www.youtube.com/watch?v=RoMnonwkLws

http://www.youtube.com/watch?v=y3yO1t5mgp8&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=8YvYDyKYgpw&feature=related

şapkanın ekran eni 12cm yüksekliği 7 cm

ürünü taktıktan sonra ki ilk resimleri

İmaj otomatik olarak küçültülmüştür. Orjinal Boyutunda İzlemek için BURAYA TIKLAYINIZ. Orjinal Boyutu: 891x582 VE 63KB.

İmaj otomatik olarak küçültülmüştür. Orjinal Boyutunda İzlemek için BURAYA TIKLAYINIZ. Orjinal Boyutu: 887x595 VE 34KB.

İmaj otomatik olarak küçültülmüştür. Orjinal Boyutunda İzlemek için BURAYA TIKLAYINIZ. Orjinal Boyutu: 887x573 VE 38KB.

bu da gündüz kapalı havada çektiğim fotolar

İmaj otomatik olarak küçültülmüştür. Orjinal Boyutunda İzlemek için BURAYA TIKLAYINIZ. Orjinal Boyutu: 1280x960 VE 471KB.

İmaj otomatik olarak küçültülmüştür. Orjinal Boyutunda İzlemek için BURAYA TIKLAYINIZ. Orjinal Boyutu: 896x588 VE 38KB.

İmaj otomatik olarak küçültülmüştür. Orjinal Boyutunda İzlemek için BURAYA TIKLAYINIZ. Orjinal Boyutu: 892x577 VE 48KB.

hafıza kartını nasıl takıp çıkartıyoruz ???

Son düzenleme:

Yusuf ÖNGÜN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yusufongun.tr.gg
Aradığınız şeyleri garajızda sormanız yeterli çünkü tüm Corsa'cılar orda Ali Abi..

efedkr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu uygulamayı forumdan sertancay nickli arkadaşımız yapmıştı.. çıkan tid ekrana güzel bir yer bulunabilse bende istiyorum aslında.. videoda ki tid şapkasını çok beğendim bu arada, ingilterede ki corsaların tid şapkasından da değil baya şık duruyo, nereden buluruz ki acaba?

edit: http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=46789

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aradığınız şeyleri garajızda sormanız yeterli çünkü tüm Corsa'cılar orda Ali Abi..

hafif bir alay mı var nedirr????
gerekirse orda da bir konu açılır :(

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar Ali Bey aslında site için yazasım pek yok artık ama corsa için uğraşlarınız taktire değer o yüzden sırf bu uğraşlarınızdan dolayı yazma gereği hissettim biraz olsun paylaşım yapmak en azından biraz corsacılar canlandırmak adına yaptıklarınızdan ötürü size teşekkür etmek isterim.
Deneme amaçlı Piranha Fuga marka navigasyon cihazımı yol bilgisayarı projesi için almış olduğum Gid ekran şapkasına oturttuk. Navi 5'' boyutunda...

240920101225.jpg

240920101226.jpg

240920101231.jpg

240920101236.jpg

Fotoğraf kaliteleri için kusura bakmayın. Gece çekimi ve telefonla anca bu kadar...

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar Ali Bey aslında site için yazasım pek yok artık ama corsa için uğraşlarınız taktire değer o yüzden sırf bu uğraşlarınızdan dolayı yazma gereği hissettim biraz olsun paylaşım yapmak en azından biraz corsacılar canlandırmak adına yaptıklarınızdan ötürü size teşekkür etmek isterim.
Deneme amaçlı Piranha Fuga marka navigasyon cihazımı yol bilgisayarı projesi için almış olduğum Gid ekran şapkasına oturttuk. Navi 5'' boyutunda...

240920101225.jpg

240920101226.jpg

240920101231.jpg

240920101236.jpg

Fotoğraf kaliteleri için kusura bakmayın. Gece çekimi ve telefonla anca bu kadar...

çok teşekkür ederim bu ürünleri nerden teminn ettiniz bende bu tipte bişey yapmak istiyorum bu arada orda bulunan ekranı nereye yerleştirdiniz
tabii ki en önemli konu ne kadar bir maliyet gerekti

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben sadece deneme amaçlı taktım ekran hala yerinde :D yani eski haline döndürdüm.
Navigasyon 270tl Vatan Computer'dan aldım. Şapkayıda yetkili servisten 40tlye aldım. Şapka 2 parça halinde.

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben yarın ereğli ye gidecem bakalım bu tip bir şapka ellerinde var mı?? eğer bulamazsam sizden bu şapkanın aynısını isterimm tabii ki de size bir zahmet vermezsemm

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yok nedemek problem değil siparişi verdikten 2 hafta içinde geliyor hallederiz problem olmaz o konuda sıkıntı yapmayın.