Corsa C Siemens CRD2005 Teyp't'en Blaunkput CD30 MP3 teyp'e geçiş.

zahitfettahoglu

Kayıtlı Kullanıcı
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Tüm forumdaştlara selamlar ve merhabalar , söyle bir sorum var, 2005 model Opel Corsa C aracımız var, eski teypi Siemens CRD2005 miş, eski sahibi onun yerine uyduruk Çin malı bir teyp taktırmış, bende bunun yerine CD30 MP3 takmak istedim, çünkü bende birde Corsa D araç var orjinal olarak üzerinde CD30 MP3 type2 var.
Neyse, Corsa C için çıkma bir orijinal teyp araştırdım, ve 2004 model Opel Meriva'dan çıkma CD30 MP3 oto teyp aldım, Corsa'da ki eski uyduruk teyp'i çıkardim fakat teybin soketinin mavi renkte ve farklı olduğunu gördüm, bu soketler için bir dönüştürücü VS var mı yoksa BCM ile birlikte değişmesi gerekiyor, teyp kodu VS için eprom okuyucu almıştım üstelik, TID ekran ve BCM kodunu bir şekilde çözeriz önemli olan bu dönüşüm yapılabilir mi, işin ustalarından fikir alabilir miyim.

za4a

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Eski ekranla yeni tip radyo kullanilamaz ikisini bir koymak lazim soketleride temin edip gerekli pinleri dizince sorunsuz calisir

metomurti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet MP3 çalabilen modellerin ekranları daha farklı ve daha fazla karakter gösterebilme yeteneğine sahip. Ancak o da değişecek ki sistem düzgün çalışabilsin.