corsa c silecek kolu

alonso_51196

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar corsa c de silecekleri ilk kademe de çalıştırırken sileceklerin çalıştığı zaman aralığını nasıl ayarlıyoruz. benim araçta kafasına göre ayarlıyor. silecekleri farklı zamanlarda açtığımda farklı zaman aralıklarında çalıştırıyor. bilgilendirirseniz sevinirim...

EREN34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir kademe yukarı alın.Bir kere çalışıp durduktan sonra kolu kapalı konuma getirin.Dileğiniz kadar bekleyin(min. 2 yada 3sn-max. 15 sn) daha sonra gene ilk kademeye yani bir kademe yukarı getirin ve kolu o pozisyonda bırakın.Sileceğin kapalı olduğu süre kadar beklemeli çalışır silecek.

Basitçe: Silecek aç kapa bekle tekrar aç.Ne kadar bekledin o kadar aralık koydun.

Saygılar...

hemano5

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir kademe yukarı alın.Bir kere çalışıp durduktan sonra kolu kapalı konuma getirin.Dileğiniz kadar bekleyin(min. 2 yada 3sn-max. 15 sn) daha sonra gene ilk kademeye yani bir kademe yukarı getirin ve kolu o pozisyonda bırakın.Sileceğin kapalı olduğu süre kadar beklemeli çalışır silecek.

Basitçe: Silecek aç kapa bekle tekrar aç.Ne kadar bekledin o kadar aralık koydun.

Saygılar...

doğrudur arkadaşlar:)

deliormanlı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yağmur sensörü bulunanlarda farketmiyor galiba.Yağışın şiddetine göre silecekler kendiliğinden hızlanıyor.

EREN34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet bahsettiğimiz durum yağmur sensörü olmayan C kasa Corsa'lar için geçerli.

Saygılar...

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende saniyeleri sayarak ayarlıyorum, fasılalı(aralıklı) da bir kez kendisi siliyor, ardından kapatıyorum.Sonra içimden kaç saniyede bir silmesini istiyorsam o kadar sayıyorum, (1-2-3- yada ne kadar istiyorsanız) silecegi tekrar fasılalı konumuna getirince,içinizden saydıgınız kadar zaman boşluk vererek camı siliyor

alonso_51196

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Saygılar...
teşekkürler