corsa c ye beyaz zeminli gösterge nerden bulurum

vcorvetttte

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
corsa c ye beyaz zeminli gösterge nerden bulurum
genelde cosmo versiyonlarında beyaz zeminli bence daha şık duruyo ama bulamıyorum sanayiye falan baktım varmı fi fikri olan??

invisibleagle

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Otopol.com da var.Benim araçta da uygulanmış şekli var.Beyaz zemin gösterge ve karanlıkta mavi yanıyor.10 ytl civarı idi gösterge planı.Ama takması biraz zahmetli.Eğer sağlam bi ustan yoksa hiç bozdurma orjinalliğini derim ben.

Ayrıca illa da alcam diyosan sana uygun olanını seç.Biliyosun ki dizel ile benzinli arasında devir saati farkı var.

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bir ara bende aramıştım.Otopol deki ürüne baktım, nasıl durur kestiremediğim için vazgeçtim.Birde orj. beyaz zeminlerin aydınlatması da çok güzel.gece çok hoş görünüyor.Sadece beyaz zemin alırsak invisibleagle nin dediği gibi mavi yanıyormuş ? keşke gece çekim bir fotosu olsaydı

Son düzenleme:

CN89

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakışıyor yakışmasına ama takması çok zor ve çok ince işçilik gerektiren bir iş.Üstte denilen doğru kendin çok iyi anlıyorsan veya çok iyi anlayan bir ustan varsa bu işten giriş yoksa göstergeyi dağıttığınla kalırsın

vcorvetttte

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi foto falan yokmu acaba ya benim istediğim cosmo laarda veya silverline larda olandan aynısı olsun istiyorum acaba sadece zemin değiştirmekle olmazmı ki???

coRSac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonradan takılan plakalar orjinali gibi durmuyor zaten kesimleri modelleri farklı..En iyisi çıkmacıdan orjinalını almak...Kesin niyetin varsa takas edersin elindekiyle böylece göstergenin içinide açmamıs olursun..

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonradan takılan plakalar orjinali gibi durmuyor zaten kesimleri modelleri farklı..En iyisi çıkmacıdan orjinalını almak...Kesin niyetin varsa takas edersin elindekiyle böylece göstergenin içinide açmamıs olursun..

en mantıklı çözüm gibi görünüyor, opel servise sordum kaç paradır diye.onlar da bana parça kod no. vermem gerektiğini söylediler.karşılıklı boş boş bakıştık, sonuç yok