corsa-combo c serileri artık volant sorunu yapmayacak

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sevgili corsa- combo c kullanıcıları sonunda kronik rahatsızlığı olan volant sorununu çözmüş bulunmaktayım. uzun bi aradan sonra bu sorunu çözmüş bulunuyorum. sizlere verdiğim söz gibi yani.

yanlış anlamayın ama sizlere detayı söyleyemem çünkü ustam bu bir sır olduğunu bunun kaymağını yememiz gerektiğini söyledi :) eninde sonunda yayılacak zaten anlarsınız ya

şuanda bi fiyat çıktı volantı farklı bi dökümden yapıldı sadece onu söyleyebilirim. :)

fiyatı ise volant+baskı+balata değişimi içinde 1000 lira çıkartıldı düğünden sonra bi an önce yaptırıcam arkadaşlar bilginize

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
senin kız gibi maşallah ammmaaa garantiyi uzat diyorum tekrar tekrar

Alper-PD

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Uzatıcaz da 500 euro diolar nolcak :D

baymustang

Organizasyon Sorumlusu
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar başımın etini yediniz ne zaman bitiyor bu işkence diye alın size çözüm

ilhan_vet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çözüm iyide çok pahalı :) emeğine sağlık tabi uğraşmışsın,fiyatı uygun bulanlar yaptırıp kurtulurlar , ben bi süre daha bekliycem anlaşılan :D

mert_combo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bana kulak verin. Bugün volant sorunumu çözmüş bulunmaktayım! konuyu açan arkadaş hernekadar söylemesede ben size herşeyi anlatacağım. Çünki bu sorundan hepimiz perişan olduk.. Evet şuan itibariyle volant diye birşey olmayacak hayatınızda. Bugün hatay-iskenderundaki ustam beni sevindirdi bende sizi sevindreceğim.

Aracımı bir çırpıda söktü ve üzerindeki ses yapan volantı kaldırdı attı :) yerine çok ama çok değişik birşey taktı dışı yine aynı ama ortada ses yapabilecek hiçbirşey yok.. Çok ama çok değişik bir döküm Birde ona uygun SACHS marka baskı balata taktı 3 saat süren uğraş sonunda marşa bastığımda aracımın daha sessiz ve daha atik olduğunu farkettim. Araç çalışrken şık şık sesi kesinlikle duyulmuyor debriyaja basıp bıraktığınızda motorun sesinde kesinlikle bir değişme olmuyor ve en önemlisi stop anında benzinli bir motor gibi stop etmesi en büyük sevindirici özelliği.. Evet volant ve baskı balata hepsi 650 TL'e takıldı Merak ettiklerinizi sorun cevaplayayım...

Artık Volant mı? oda ne :)))

Not: 650 TL sadece parça fiyatıdır işçilik dahil değildir

Son düzenleme:

erduvenci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bana kulak verin. Bugün volant sorunumu çözmüş bulunmaktayım! konuyu açan arkadaş hernekadar söylemesede ben size herşeyi anlatacağım. Çünki bu sorundan hepimiz perişan olduk.. Evet şuan itibariyle volant diye birşey olmayacak hayatınızda. Bugün hatay-iskenderundaki ustam beni sevindirdi bende sizi sevindreceğim.

Aracımı bir çırpıda söktü ve üzerindeki ses yapan volantı kaldırdı attı :) yerine çok ama çok değişik birşey taktı dışı yine aynı ama ortada ses yapabilecek hiçbirşey yok.. Çok ama çok değişik bir döküm Birde ona uygun SACHS marka baskı balata taktı 3 saat süren uğraş sonunda marşa bastığımda aracımın daha sessiz ve daha atik olduğunu farkettim. Araç çalışrken şık şık sesi kesinlikle duyulmuyor debriyaja basıp bıraktığınızda motorun sesinde kesinlikle bir değişme olmuyor ve en önemlisi stop anında benzinli bir motor gibi stop etmesi en büyük sevindirici özelliği.. Evet volant ve baskı balata hepsi 650 TL'e takıldı Merak ettiklerinizi sorun cevaplayayım...

Artık Volant mı? oda ne :)))

bizde sana cıkmaa yada yeni volant gönderelim üstüne taksın. biz oraya gelemeciğimizden bizde burda taktıralım olmadı..

erduvenci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pardon ama demek istediğini anlayamadım :)

hatay a gelemeceğimizden bizde sana volant gönderilim sende o parcayı taktır bize gönder..

Aracımı bir çırpıda söktü ve üzerindeki ses yapan volantı kaldırdı attı :) yerine çok ama çok değişik birşey taktı dışı yine aynı ama ortada ses yapabilecek hiçbirşey yok.