Corsa C'ye 16'' jant olmaz diyenlere:)Bugün aldım..

djlenoo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağolun.. jantların tam ağırlığını bilmiyorum ama aldığım yerde dj marka bir jantla kıyasladım. Lenso marka bu jantı parmaklarımla çok rahat kaldırırken, dj jantı iki elimle zor kaldırdım. Hayret ettim bu kadar çok farka. Diyorlardı ama bu kadarını beklemiyordum.. Ama tam ağırlığını öğrenirsem yazarım..

burak_1987

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun. güle güle kullan

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yanlız yarın şöyle bir problem yaşayabilirsin, lastiklerinin yanağa doğru dışa bakan kısımları çamurluğun iç kısmına sürtebilir.Yani lastiklerin tabanı, çamurluğa geniş gelebilir, buna dikkat et. Yayları takmadan önce cetvel gibi düz bir cisimle lastiklerin yanaklarından çamurluk içine hizala da bir bak, sonra hayal kırıklığı yaşamayasın...

istanbool

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
skyeye' Alıntı:
Yanlız yarın şöyle bir problem yaşayabilirsin, lastiklerinin yanağa doğru dışa bakan kısımları çamurluğun iç kısmına sürtebilir.Yani lastiklerin tabanı, çamurluğa geniş gelebilir, buna dikkat et. Yayları takmadan önce cetvel gibi düz bir cisimle lastiklerin yanaklarından çamurluk içine hizala da bir bak, sonra hayal kırıklığı yaşamayasın...

haklıı:banned:

hasang

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ebatları yanlış almışsınn beea abii!neyse hayırlı olsunn!yanlız haberin olsunn aracı düşürdüğün zaman arka lastikler bariz bi şekilde sürtecekk!bende 195/45-16 lastikk 3.5 cm yay varr!arkayaa 2 kişi bince araba enn ufak bii esnemede sürtüyoduu!hafiften içlerinii aldımm düzelldii!sende aynı problemle karşılaşabilirsinn haberin olsunn!

istanbool

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hasang' Alıntı:
ebatları yanlış almışsınn beea abii!neyse hayırlı olsunn!yanlız haberin olsunn aracı düşürdüğün zaman arka lastikler bariz bi şekilde sürtecekk!bende 195/45-16 lastikk 3.5 cm yay varr!arkayaa 2 kişi bince araba enn ufak bii esnemede sürtüyoduu!hafiften içlerinii aldımm düzelldii!sende aynı problemle karşılaşabilirsinn haberin olsunn!

kesınlıkle katılıyorum 15"jant sorunsuz olurdu

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
skyeye' Alıntı:
+1987

rukiroma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yayları tak we keyfini sür :) kazasız belasız hayırlı olsun :good:

maverick35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbool' Alıntı:
acık konusayım ben onları takmazdım sana "tabi keyif meselesibu" yanakların cok ınce kalmıs ama makaslarda ıyıbır performans senı beklıyor bunun yanında 205 tabanda abartı olmus 195 ıdeal olurdu hatta 195 tabanı 15"jantta kullananlarda war ki harika performans elde edıorlar umarım memnun kalırsın ama bu yanak aldıysan mutlaka arabayı bıraz dusur skyeye ın dedıgı gıbı sırıtmıs
gule gule kullan

hay azına saglık ustam bende 195 50 15 war on numara rahatım hadı gorusuruz ustammm