CORSA D ABS ISIGI BI ZAMAN SONRA NEDeN YANAR

volkanres

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar herhangi bir sorunum yok aracimin fren konusunda abs devrede gayet saglikli calisiyor fakat bazen giderken abs isigi yaniyor bide yanindaki unlem isareti yaniyor beraber.. O anda basiyorum abs devre disi sekilde araba fren yapiyor.. Contac acip kapiyorum duzeliyor ama.. Neden bazen yanar? Bu aralar cok sklasti isigin yanmasi.. Abs devreden cikinca cok saga sola kayiyo oanda devrede olmiyor cunku isik yaninca

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Arizadan once motoru yikattiniz mi ? Abs beyninin soketi sekli itibariyle su almaya cok musait kontrol edin/ettirin. Tekerlerdeki abs okuyucularindan da yapabilir. En saglikli sonucu ariza kaydini okuyarak alabilirsiniz.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

volkanres

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arizadan once motoru yikattiniz mi ? Abs beyninin soketi sekli itibariyle su almaya cok musait kontrol edin/ettirin. Tekerlerdeki abs okuyucularindan da yapabilir. En saglikli sonucu ariza kaydini okuyarak alabilirsiniz.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ariza kodunu bilmiyorum baglatmadim daha motoruda yikamadim hiz ama son 1haftadir yapiyor,bi baktirayim dediginiz selere sagolun

aybrskck

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Abs sensorlerinden birinde arıza var aynı sorun bende vardı arka sol sorunluymus değiştirdik sorun ortadan kalktı :)

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi