Corsa D (Buda Benim düldül) help

erincaydin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
harikaymış.motor modifiyesine başla bence arkadaşım ben başladım ve bitirdim harika sonuç aldım açık hava filtresi sıcak hava yalıtımı performans egzos electronic supercharger turbonator...tek eksiğim bazı yerlere karbon çektrmek spor yay lastik ve opc jant...eğer motor için bir şeyler düşünüyorsan yardımcı olabilirm neler yaptrman gerektiği hakkında kardeşim.heh bir eksiğim de chip tunning :) garanti bitmediğinden daha yaptramıyorum ama en kısa zamanda yaptıracağım.

conqu3ror

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bugün aracıma spor yay alıcam ama kaç cm lik yay güzel durur bilmiyorum..lütfen fikirlerinizi paylaşıp bana yardımcı olursanız sevinirim..

conqu3ror

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim arkadaşlar "yay,xenon ve sis farlarını" sipariş ettim yarın elimde olucaklar taktırdıktan sonra resimleri guncelicem.. :)

conqu3ror

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şimdi arabamın son halinin fotoğraflarını ekliyorum kendimce yaptım bişeyler ve fenada olmadı ama maalesef ekstradan çıkan bir problem yüzünden satmaya karar verdim..
Görün ve fikirlerinizi söyleyin diye resimlerden 2 tanesini paylaşıyorum şimdiden teşekkürler..

Lenso marka 16" çelik jant..
Lastiklerimi zaten yeni almıştım,performans lastiği..
FK 3.5 cm spor yay..
G-plast sis farı..
Xenon'larıda aldım ama taktırmadım duruyolar öylece ihtiyacı olana 90 tl ye satabilirim,sıfır ve kutusundalar 2 yılda garantilidir..
Daha yapacak bir kaç işlem daha vardı ama burda bıraktım,dediğim gibi aracı satmaya karar verdim..

1.JPG
3.JPG

ramo35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
allah şimdiden daha iyilerini daha güzellerini nasip eder inşallah aracada maşallah bu arada daha da yere basıp 17 inç bi jant tercih etseydiniz güzel olurdu bence