corsa d de direksiyon kutusu sesi

drsaint

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar 7500 km de corsa d 1.2 sahibiyim ,direksiyon kutusu sesi yüzünden direksiyon kutusu değişti. Tek benim mi başıma geldi bu problem? İyi bayramlar..

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1 sen eoldu kulalnıyorum çok şükür op problemle karşılaşmadım. umarım karşılaşmamda. fakat sorunlu olduğun uve çözümü olduklarını bile bile opel bozuk kutuları tekrar kullanmak gibi birşey yapmaz heralde? matık olarak. daha sonra değiştirmek kendisine daha pahalıya patlayacak. o kadarda salak değillerdir değil mi?

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende 1 senedir kullanıyorum bir problem olmadı.nasıl hissettin dostum bu sesi?nasıl bişey merak ettim?

Papirus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar 7500 km de corsa d 1.2 sahibiyim ,direksiyon kutusu sesi yüzünden direksiyon kutusu değişti. Tek benim mi başıma geldi bu problem? İyi bayramlar..
Rezalet. Elde kalmış eski direksiyon parçalarını bir seride kullanmışlardır ?! herşeyi beklerim.

Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.devservis.com
bende opel astra h 1.6 twinport var (yeni kasa) ve benimkide ariza yapti. yag kaciriyodu devamli, araci park ettigim yerden aldigimda yerde hep yag birikintisi oluyodu.karter contasi diye dusundum ilk basta fakat daha sonra direksiyonum baya sert donmeye baslayinca anladim bir terslik oldugunu.hemen servise gittim ve arizali oldugu ortaya cikti..arabam 2004 model oldugu icin garanti disiydi ve 380 YTL gibi bi fiyata bostanci sanayide 1 sene garantili yaptirdim. 6 aydir hicbi sorun yok, gayet memnunum.
direksiyon kutusu problemi bu opel'lerde niye var bir turlu anlamis degilim..genelde ustalar turkiyedeki yollardan dolayi diyolar fakat bana pek mantikli gelmiyo. yalnis kullanimlada bi alakasi yok..bilen birisi varsa aciklasin lutfen niyedir bu problem?

Son düzenleme:

drsaint

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
direksiyon kutusu

Yavaş hızda yaklaşık 20- 15 km/saat direksiyonu sağa sola çevirince gıy gıy diye ses geliyordu. ilk oyle basladı sonra ses arttı.. daha yuksek suratlerde de gelmeye başladı.

orcinus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yavaş hızda yaklaşık 20- 15 km/saat direksiyonu sağa sola çevirince gıy gıy diye ses geliyordu. ilk oyle basladı sonra ses arttı.. daha yuksek suratlerde de gelmeye başladı.

bu sorun gm in, millete bela hediyesi. salak herifler. 2005 öncesinde kronikti. 2005,2006 lar da hiç problem yok. yine başlıyorsa al başına bela. uğraştırıyorlar bide. parçayı değişelim demek yok, tamir tamir tamir yine aynı. c de bişey yok, bundan sonra da olmaz ama d noolacak bakalım.