Corsa D İlginç Torpido Parçası

Acarx

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Teyp konsolunun cama yakın kısmında aşağıdaki resimde görünen parça bulunmakta. Bu parçanın üzerindeki yuvarlak deliği kapatan parça yıkamacıların dengesizliği sayesinde aşağıya düştü. Bu parçayı geri çıkaramadığım için yenisini tedarik etmeyi düşünüyorum ya da sırıtmayacak şekilde önerilerinizi bekliyorum. Yetkili servis dışında İstanbul içerisinde bulabileceğim bir yer varsa yine tavsiyelerinizi bekliyorum.

h3ft.jpg

1z82.jpg

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta o parcanın ıcınde sensor mevcut ulasmak ıcınde teyp ı sokceksın ılk sonra ondekı grı renk yerı tutan 2 veya 4 vıda var onu sokceksın orası cıkcak ıcerden parcayı alıp gerı takcaksın yenısını alsanda aynı olay cunku ıcerden takılıyor..

Acarx

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Araba boş modeli olduğu için sensör değil o yuvarlak şey ama dediğinizi yarın deneyecem yinede...

Diğer yorumlara halen açığım :)

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o parçayı çıkaracaksınız sonuçta soketi ne yapacaksınız? klima sensoru o kaçan parça
daha açıklaması güneş ışık sensoru klima için

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Araba boş modeli olduğu için sensör değil o yuvarlak şey ama dediğinizi yarın deneyecem yinede...

Diğer yorumlara halen açığım :)

klima varsa sensörde vardır:)hatta orjinal alarmda o sensörün en tepesi bombeli kısmında led vardır yanıp söner:)

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
parça bu
m-fk0KB_pE1mcnMBjWnW50A.jpg

klima ışık(güneş) sensoru

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra h aracım güneşte kalınca alarmı ötüyor. bu parça araba kilitliyken klima sisteminde bi şeyler çalışması yönünde bir sinyal veriyor olabilirmi?

ahmet28

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bos modelde orada bi plastik var bi ise yaramiyor ki ben kaybetsem oraya uygun sik duracak bisey yapistirirdim kucuk yuvarlak fasforlu lamba gibi bi sey mesela

Acarx

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
ahmet28 cevap için teşekkür ederim, aynen beni bi siz anlamışsınız :)
sensör falan yoktu orada daha önce de çıkarıp bakmıştım boş beleş bişey duruyordu orada ve o düşünce kötü bi görünüm yarattı artık birşeyler uydurmaya çalışacağım.

@Mustafaeren dediğinizi yaptım fakat teybi söktükten sonra aşağıdaki fan klima vs tuşlaru hariç hiçbirşeyin vidası yok hatta benmi göremiyorum acaba diyip arkadaşa da baktırdım o da göremedi :/

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta teyp ı sokuyosun ya sonra o klıma fanlarının baglı oldugu vıdaları sok zaten gerısıde tırnaklı cekınce gelıyo..